Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan a babáknál, hogy...

Van olyan a babáknál, hogy elfelejtenek már addig tudott és rendszeresen csinált dolgokat, "visszafejlődnek"?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogy tehetném fel a kérdést, de jobban nem tudom megfogalmazni. A lényeg, a lányom a múlt héten szépen elkezdett kúszni, bemászta az egész ágyat. Most ha leteszem akkor csak sír, nem kúszik előre. Hátrafelé nyomja magát. Olyan mintha előre akarna menni és mégis hátra felé araszol. Eddig sem sokat volt el egyedül, de így hason azért 15-20 percet, most semmit sehol. Elkezdett forogni mindkét irányba. Pár napja azt sem csinálja. Leteszem és sír. Ölben semmi baja. 5 hónapos lesz a jövő héten. "Beszélni" sem nagyon hallom, inkább csendben van. Létezik ilyen? Tapasztaltatok hasonlót?

2014. nov. 18. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. A fejlődés nem folyamatos, de alapvetően előre mutat. Türelem! :)
2014. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy jön a foga ezért nyűgös és úgymond nincs kedve semmihez?
2014. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is valami nem stimm, hasfájás, miegyéb. nem táplálod hozzá?
2014. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha fáj a pocakja nem kellemes odanyomni a hasad a földhöz és kúszni, meg forogni sem.

Lehet fogzás miatt fáj a hasa. Majd ha kicsit enyhül a fájdalom majd folytatja a mozgásfejlődését.

2014. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk detto, pont most akartam feltenni a kérdést én is. Eddig tök jól elvolt hason is, meg egyébként is, simán elaludt most meg tiszta nyűgös napok óta. Nálunk is kezdte a kúszást, de mintha a kúszás kezdetével meg is utálta volna az egész hason fekvést. Elvan most is de nem sokáig. Én is a fogára gondoltam először, mert mindent rágcsál, töm a szájába. Nálunk annyi van még pluszban, hogy elkezdte feszíteni magát pár napja. Van hogy felveszem a kezembe és feszíti a kezeit, vagy van hogy hason fekszik és feszíti fel a kezeit, ezt se csinálta eddig. A hasa tuti nem fáj.
2014. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
-mi 4,5 hónaposak vagyunk
2014. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sem hiszem, hogy a hasa fáj, mert még csak nagyon az elején vagyunk a hozzátáplálásnak. Mindent csak szinte megnyalogat, de nem kell neki, elutasítja. A foga, lehet, de az már egy ideje kínoz minket. Amikor elkezdett kúszni és forogni már akkor is piros és duzzadt volt az ínye és küszködtünk vele. Olyan mintha most az nem is zavarná annyira, eddig nyűgösebb volt rá. Úgyhogy nem tudom, hogy mi ez nála...
2014. nov. 18. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!