Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kezelnéd, ha az anyósék...

Hogy kezelnéd, ha az anyósék "elfelejtenék" az unokájuk gyereknapját?

Figyelt kérdés
Se telefon, hogy mi újság, se semmi apróság ajándékba.
2011. jún. 1. 16:27
1 2 3
 1/22 Tinker Bell ***** válasza:
92%

Most biztosan le leszek pontozva, de számomra nem olyan fontos a gyereknap!


Úgy vagyok vele, hogy ne csak gyereknapon lepjük meg a gyereket kis ajándékkal, meg ne csak gyereknapon kérdezzük meg, hogy mi van vele és nem csak ezen a napon vigyük el kirándulni esetleg állatkertbe.


Jövőre beszéljétek meg a nagyszülőkkel, hogy ez nektek fontos és legyenek szívesek megajándékozni a gyerekeket.

2011. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ne azért hívják fel, mert gyereknap van. Az aprósághoz meg én nem ragaszkodom, de azt gyereknapon (vagy egyéb "jeles" nap) kívül is kapnak.
2011. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
A gyereknappal annyira nem is foglalkoznék, de ha születés- vagy névnapról lenne szó, arra igencsak berágnék.:)
2011. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
névnap, születésnap, karácsony, húsvét.. ennyi épp elég.a gyereknapnak legfeljebb az óvodában van jelentősége.nehogy ebből gondot csinálj a családban.
2011. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

az én anyósom is elfelejtette, nem csinálok belőle ügyet.

A párom szerint ők sohase kaptak semmit gyereknapra. Így az unokák biztosan nem kapnak. Egyébként a lányom keresztelőre nem kapott tőle semmit, a fiam születésnapjára - pedig telik egy apró, vagy akár nagyobb ajándékra is.

2011. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Néhol azt sem tudják mi az a "gyereknap". Nemazért, de ha ezen be mersz rágni, elég rossz meny lehetsz.:S
2011. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Sehogy.Nem érdekel.Sokszor látogatják,érdeklődnek,és úgy kell kérni őket,hogy ne hozzanak már mindig valamit,mert így is sok.Nem gondolom,hogy a gyereknap ennyire fontos lenne ilyen szempontból.
2011. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk senki nem köszöntötte fel a gyerekeket gyereknap alkalmából, csak mi, a szülei.

Nekem a kérdésed olvasásáig ez nem is tűnt furcsának. Miért kéne bárkinek is felköszönteni őket? Mi sem köszöntöttük fel a rokon gyerkőcöket.

2011. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Most kaptam fel a fejem ezen a kerdesen, hogy tenleg ma gyereknap van. :) Kulfoldon elunk es teljesen el is felejtettem, mivel itt nincs ilyen. Ugyhogy en ilyen miatt biztosan nem problemaznek. Na, de azert elviszem a kisfiam valahova bolcsi utan, most, hogy igy eszembe jutattatok. :)

Szerintem anyosek nem tudjak, hogy neked ilyen fontos ez a nap. Szerintem ne haragudj meg rajuk hanem legkozelebb mond el nekik, hogy ez nektek fontos. Lehet nem is gondoljak, hogy nektek ez sokat szamit. Ha szulinapjan, nevnapjan, karacsonykor nem hivjak fel az durva. De ez nem annyira, szerintem.

2011. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi voltunk szombaton anyósnál és másnap volt ugye gyereknap,de nem kaptak az én gyerekeim se tőle semmit...Rétest sütött,igaz,nem tudom,gyereknapra-e,vagy csak úgy,de sztem ez is felér 1 gesztussal,mert nem tárgyi ajándékot kaptak,hanem amit a mama csinált a két kezével..Nem akadtam ki azon,hogy nem vett az unokáinak semmit,ez most igy jött ki és kész.Játék nem is kellett volna,mert az van rengeteg.A szüleimtől kaptak ruhaneműt-mivel arra szükség van-,póló+rövidnaci összeállitást mindkét gyerek,mondjuk anyuék meg is kérdezték,mit vegyenek,hát ennyi a különbség azért anyu,meg anyós közt...
2011. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!