Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz, ha nem megyek a 6...

Mi lesz, ha nem megyek a 6 hós kontrollra, csak késve másik héten/nap?

Figyelt kérdés

kifogásaim:


voltunk neurológusnál mostanság, minden rendben van

védőnőnél aki lemérte, megfelelel a nagy átlagnak

most kellene menni, most aludt el a baba


be kellene oltatni a meningitec-el(emlékeztető oltás)nincs rá pénzem(de úgy tudom 1 éves kor felett is megkaphatja)


ahhoz hogy felírassak ezt azt, később is ráér menni


csak fel sem merem hívni, hogy nem megyünk, úgy érzem magam mint egy iskolás, aki lógni akar.

(tanácsadásra van időpontunk amúgy)


2014. nov. 18. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mész mindenképp szólj oda! Szerintem mondjuk a kifogásaid furák, de te tudod, nyilván nem gond, ha jövő héten mész, csak kérj új időpontot, mondd, hogy most nem tudsz menni, legyenek szívesek adni egy másik időpontot, nem kell azért ettől félni.
2014. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazán csak egy reflex, hog ykiváltható e már nála-érdekelne(Landau reflex)de ahogy megismertem a háiorvosokat, kétlem hogy megnézné, okoskodni meg nem akarok..tele vagyok mindig frusztrációkkal :(
2014. nov. 18. 13:19
 3/6 A kérdező kommentje:
*amit maga a neurológus sem nézett meg
2014. nov. 18. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
A 6 hónapos státuszra gondolsz, amit beleírnak a baba kiskönyvébe? Nem hiszem hogy gond lenne egy hét csúszás, bár a Meningococcus elleni oltást be lehet adatni EGYSZER, 1 évesen. (Lehet hogy még olcsóbb is úgy, nem tudom.) Én is úgy adattam be és a kicsinek is úgy fogom. Viszont ha te azt választottad, hogy többszörre adatod be és már babaként elkezditek, akkor nem jó variálni. Na de egy hét csúszás az oltásoknál sem gond persze. Hónapokat viszont ne csúsztass ha orvosilag nem indokolt. A státusszal se, mert az lesz 1 évesen is.
2014. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen én is tudom, hogy 1 év felett egyszer kel beadni, ezt babakorában az előző háziorvos valahogy nem közölte és elkezdtük szurkálni babakorban!


de szóval mégis bementem oltóanyag nélkül, azt mondta nem gond, ha egy évesen adjuk be, amúgy meg meghallgatózta és megnézte a torkát. megkérdezte van e panasz. ennyit a státuszvizsgálatról, mit akartam én Landau reflex...arról nem is beszélve, hogy tanácsadási időben egy apuka drága behozott egy hurutos, váladékos köhögésű gyermeket a váróba.

2014. nov. 18. 16:09
 6/6 A kérdező kommentje:
*én is tudom MÁR (kivagyok az orvosoktól..)
2014. nov. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!