Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babátok mennyire...

15 hónapos babátok mennyire anyás?

Figyelt kérdés
Kislányommal főleg én vagyok itthon. Való igaz, hogy 2 percnél tovább nem sírt, mert felvettem, dédelgettem. Eddig is anyás volt, inkább nálam nyugodott meg,mint apánál. De pár napja (miután meggyógyult egy 3 napos lázas vírusból) a kezemet sem akarja elengedni. 11 kg és szinte folyamatosan cipelnem kell. A karomon szépen elvan, vigyorog, nézelődik. Ha sétálunk, el sem engedi a kezem. Ha wc-re megyek üvölt, apa alig tudja megnyugtatni. Volt nektek ilyen? Picit alábbhagy majd? Gondolom, hogy az esküvőjére nem kell becipelnem :) , de ekkora mértékű "anyahiány" a nagylányomnál nem volt.
2014. nov. 18. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hós! :) igen volt ilyen,néha màr engedi apának is hogy felvegye. De visszatérő nála ez az anyamánia! Ha kimegyek a konyhába/wcre sír és szalad utánam! Ez a szeparációs szorongás! :) Nem tudom meddig fog tartani. Az én babám 12 kiló! Sokszor csak ölbeveszem és dőlöngélek mert nem bírom már el. Én nem bánom mert hamar felnőnek, aztán még egy puszira se lehet őket elkapni! :(
2014. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 hónapos, szintén nagyon anyás. Volt kevésbé anyás időszakunk. Most egyébként kicsit lazult a dolog, vannak napok, amikor csak apa kell, ha épp itthon van. :) De kb. múlt hónapban volt a "legdurvább" időszak ebből a szempontból.
2014. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam 14,5 hónapos. Napközben csak akkor akar rajtam lógni, ha elfárad, cicizne. Mondjuk ő harmadik gyerek, a bátyjai is még csak ovisok, ezért eleve nem tudok csak vele foglalkozni, ezt szokta meg.


Éjjel viszont nincs meg nélkülem. Ha leteszem a kiságyba, rövid időn belül sír utánam, és kéri a szopit. Akkor visszaalszik mellettem, majd úgy újra kiságyba rakom, s ez így megy tovább reggelig :)

2014. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!