Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana tápszerrel megvagytok...

Humana tápszerrel megvagytok elégedve?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert most (4 hónaposan) kezdem el használni anyatej mellett , de sok rosszat is hallottam róla.
2010. jan. 29. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdettől fogva azt használjuk Humama HA LC Pufa. Nekünk semmi gondunk nem volt vele. (A kaki az minden tápszertől zöld.)Még mindig azt eszi, meg persze mást is már- 6 hós.
2010. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.Egyszer vettem.Kétszer evett belőle a babám.A többi kuka.11 hós
2010. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be, nahyon "nehéz" volt, fájt tőle a hasa.
2010. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem minden baba más, nem lehet általánosítani. Azért írtam, hogy nekünk ez vált be, sőt az LC-Pufa telítetlen zsírsavakat tartalmaz, ami köztudottan hasznos az agy, ideg, látórendszer fejlődésében. Ez sincs benne sok tápszerben. (mellékesen megjegyzem, a babám mindent hamarabb csinált 2 hóval, mint más baba, itt jól le is hurrogtak, lepontoztak, mert sokan dicsekvésnek vették.)Ez nem azt jelenti, hogy neked is ezt kell használni, szerintem próbáld ki mi jobb a gyerekednek. Nekem is volt olyan tápszer, amit a védőnőnek adtam, hogy adja oda rászorultaknak, mert a gyerekem kipattogzott tőle.
2010. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sok humanás dolgot(bébiétel,puding,rostos üdítő pl.) vettem tavaly a bababörzén.

Őszintén mondom mindegyik termékük alacsonyabb minőségű mint bármelyik gyártóé.

2010. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Humana1-es a sima, nem a HA)tápszer jött be. Rengeteg kört futottunk annak idején, mikor elapadt a tejem, de aztán ez volt jó. Most 8 hónapos gyerkőc, de még mindig az 1-est eszi, mert elég neki.
2010. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megjegyzem, én sem vennék semmilyen más Humana terméket, kivéve ezt a tápszert, mert ez nekünk bevált és felesleges megbolygatnom az étkezését. Bébiételt, teát csakis Hipp-et veszek, de (és) mellette a saját főztömet preferálom.:)
2010. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

humana baby fit jó volt fél éves korától 8 hónapos koráig.

aztán a humana 3+ vanília-banán 10 hónapos koráig.

a humana tejpépekben sem csalódtam.

de most már hipp tápszert kap, és a tejpépről leszokott.

összességében szerintem nem rossz márka.

2010. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is Humana tápszert kap, semmi gondunk sincs vele, simán megeszi. Még a széklete se lett zöld. Előtte Beba tápszert kapott, azt is szerette, de attól gyakran lett zöld a széklete, és többet fájdogált a hasa is. Úgyhogy én elégedett vagyok a Humana-val (csak az árával nem).
2010. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!