Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici fiam 6 hós, megfázott....

Pici fiam 6 hós, megfázott. Dr néni írt fel neki gyógyszert, de mivel könnyíthetném meg itthon a gyógyulást?

Figyelt kérdés

nem gyógyszerekre gondolok.pl már párologtatok neki kamillát,pici levendulát.

mit tehetnék még?


2010. jan. 29. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

Sok folyadék és nagyon jó a baby luuf balzsam is!

Jobbulást a picurnak

2010. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is beteg 4,5 hónapos. Mi inhalálunk salvus vízzel. Vettem neki Baby Luf balzsamot az éjszakai köhögésre. Csak nagyon rövid időre viszem ki. Vagy csak inkább jól felöltöztetve rányitom az ablakot.

Mi sajnos szedünk anitbiotikumot is. Nektek mit írt fel a Dr Néni?

2010. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm,.igen azt észre is vettem hogy szívesen iszik teát!A páromat már fel is hívtam hogy hozzon ebből a balzsamból.

Hogyan kell használni?segít hogy ne duguljon be az orra?

2010. jan. 29. 13:03
 4/5 A kérdező kommentje:

Jobbulást nektek is!olyan rossz őt így látni,még sosem volt beteg...

nekünk Ceclorette szuszpenziót írt fel,napi 3x,emellé még adok neki Fenistil cseppett,és Calcimusc injekciót(megitatom vele)-csökkenti a nyálkahártya duzzanatot.

2010. jan. 29. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A hátát kell vele bekenni és ágynyugalomban hagyni kb 30 perce, így én elalvás előtt szoktam neki bekenni.
2010. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!