Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pavlik kengyelt használók,...

Pavlik kengyelt használók, nektek sem javasoltak semmit, ami a kengyel mellett segítheti, gyorsíthatja a gyógyulást?

Figyelt kérdés

Csípőszűrésen a picink lábacskáit kicsit fejletlenek találták, 3 hétig a terpeszbetétet használtuk, de mivel nem történt változás, ezért kengyelt kapott. Fürdés előtt fél órát lehet szabadon a lába, fürdés után újra fel kell rakni. Napi max 1 óra a szabad. Kérdeztem, hogy nem e lehet tornával vagy úszással segíteni a dolgot, de azt mondta a doki, hogy felesleges, mert nem az fogja rendbe hozni, hanem a kengyel. A védőnőnk viszont egyfolytában a tornát ajánlja ill konduktort javasol. Ti tornáztattátok/tornáztatjátok a babátokat, segít/ett?

Egyébként a lábai 90/80 és IIB/IIG


2010. aug. 17. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez talán segíthet: [link]


Én mei tai-ban hordozom a babámat mindnehová, a babakocsit eltettük.

2010. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És van kengyel a babádon?
2010. aug. 17. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 18 év távlatából tudok csak nyilatkozni.

Nekünk NEM lehetett hasra tenni,kenguruba,hordozóba tenni.Ezeket betartottam többnyire,mert szíjban is tudott forogni 4.5 hónapos korától.

Viszont,mivel a nyáron is kellett hordania,volt,hogy délután nem adtam fel rá.Torna és úszás,lehet,hogy segít,akkoriban még ilyen nem volt.Szerintem ezzel ártani nem ártasz,de utána add vissza rá a kengyelt.

2010. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!