Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sík hülye vagyok a gyerekekhez...

Sík hülye vagyok a gyerekekhez, mit vegyek egy kb 2 hónapos fiú babának?

Figyelt kérdés
Elég nagy baba, nem láttam még. Az anyukájával vagyok jóban.
2014. nov. 20. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkát, popsitörlőt, tetrapelust, alvókendőt, babatakarót. Semmi speciálisat nem vennék, nagyon pici még.
2014. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Rágókát, rágókás plüsst, babakocsiba lógatható játékot, 62-es rugdalózót, vagy bodyt
2014. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha body vagy ruha, akkor inkább 68-ast vegyél, mert nagyon hamar nőnek, főleg, ha nagy a baba.

Ha pelust veszel, szerintem hármas méretű pamperst vegyél, popsitörlő, textilpelenka, rágóka. Én minden ilyesminek örülnék...

2014. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Plüss csörgő, puha könyv, popsitörlő valami senzitív, ha ruha, akkor 68-as rövidujjú body, az minden évszakban kell.
2014. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a pelenka a legjobb ajándék, de személytelen. Én mindenkitől azt kértem, meg ha gondol a babánkra és késztetése van valamit venni neki, akkor egy üveg bármilyen bébikaját max.

Külön autóval kell szállítani lassan a babaruhákat, játékokat, ha költözünk és még csak egy éves lesz.

2014. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A 68-as ruhával csak az a baj, hogy mi pl. azzal kezdtük a kórházból hazajövet, mert 62cm volt születésnél, szóval nem biztos, hogy a 2 hónapos, sosem látott baba 68-ast hord még mindig.
2014. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Euhát nem merek venni, esetleg olyat ami majd később jó lesz neki. Nagy súllyal született, majdnem 5kg volt, nem is értem, hogy bírta a barátnőm. :D


Sztem vmi cuki plüsst veszek. :)

2014. nov. 20. 15:43
 8/20 A kérdező kommentje:
Pelekát venni ajándékba az nem olyan mint wc papírt venni? :D
2014. nov. 20. 15:44
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen csak meglepődnék, ha gy két hónapos bébi 74-est hordana... Az a 6-9 hónapos méret. Az én lányom egy éves, most 80 cm 10 kiló körül van és még mindig van olyan 74-es ami jó rá, amúgy 74-80-as a mérete. Szóval kérdező, ha body-t vagy rugit akarsz venni, akkor maradj szerintem a 68-asnál.
2014. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezd meg az anyukat, hogy mire van szukseguk. 3 hos a fiam es mindene megvan (textilpelus, torulkozo, pledek stb ) es lehet hogy nem is pampers-t hasznal. :) Ha pedig ruhat akarsz venni akkor tudd meg hany centi a baba es egy kicsivel nagyobbat vegyel :)
2014. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!