Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok szép babaás, gyereknev...

Írnátok szép babaás, gyerekneveléssel kapcsolatos idézetet?

Figyelt kérdés
Esteleg teljes verset?
2010. jan. 29. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért nem bírom az ilyet bőgés nélkül?!
2010. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Valamennyi gyermekünkkel balszerencsénk volt - mindannyian felnőttek" - Christopher Morley

"Isten a babák által hirdeti, hogy a világnak mennie kell tovább" Doris Smith

"Az biztos, hogy nincs másik olyan tisztán angyali szeretet, mint amit egy apa érez a lánya iránt. A feleségünket vágyakozva szeretjük, a fiainkat ambícióval, de amit a lányaink riánt érzünk, arra szavak nincsenek" Joseph Addison

"Nincs olyan nyelv, ami kellően ki tudja fejezni egy anya szeretetének erejét és szépségét" Chaplin

"A gyermekvállalás: hatalmas döntés. Döntés arról, hogy a szíved ezentúl a testeden kívül fog szaladgálni, örökre szól." Elizabeth Stone

"Gyermeket vállalni nyilvánvalóan a leggyönyörűbb azon ésszerűtlen cselekedetek közül, amelyeket két szerelmes ember elkövethet." Bill Cosby

"Mielőtt megházasodtam, ha elképzelésem is volt a gyermeknevelést illetően; ma hat gyermekem van, és nincs semmiféle elképzelésem." John Wilmot


És amit én szem előtt tartok, nagyban megváltozott az "idegállapotom" az átfogzott éjszakákon, mióta ezt olvastam:

"A gyerekenek szeretetre van szükségük, kiváltképpen akkor, amikor nem érdemlik azt meg" Harold Hulbert

"A gyerekektől rengeteget tanulhatsz. Például azt, hogy mennyire vagy türelmes." Franklin P. Jones

2010. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm a gyönyörű idézeteket, verseket!!! Annyira szépek! Én is könnyek között olvastam valamennyit. Ha tudtok még, kültjetek ide!

Babanaplóba szoktam írogatni, ha az adott napra nem jut semmi eszembe. Minden nap írok egy kicsit a gyereknek, arról, ami aznap történt, néha csak 2-3 sort. Az idézetekkel egészítem ki a bejegyzéseket.

2010. febr. 1. 13:54
 14/14 anonim ***** válasza:

"Lopakodni egy dologért érdemes, hogy puszit nyomj alvó gyermeked arcára."


"Adj a gyermekeidnek gyökeret, amíg kicsik, és szárnyakat, mikor felnőnek."


"Miközben megpróbálunk mindent megtanítani gyermekeinknek az életről, gyermekeink megtanítják nekünk, hogy miről is szól az élet."

2010. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!