Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt mas anyuka is akinek...

Van itt mas anyuka is akinek refluxos babajat minden eves utan min fel oraig fognia kell/kellett fuggolegesen? Mikor lesz ennek vege?

Figyelt kérdés
Annyia faraszto.etetes utan annyi dolgom lenne a masik gyerkoc is itt van.de 6 hos lanyomat minden eves utan fel orat bufiztetni kell.es hogy ne jojjon vissza neki a tapszer.olyan csunya vizeseket bufizik.es mar nagyon faraszto.meddig kell ezt meg?
2014. nov. 20. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, kapott AR tápszert de az is visszajött neki..... Akkor oldódott meg amikor már elkezdett ülni, úgy már nem hason van legalábbis nem vízszntbe így a kaja sem jön annyira ki. Szóval nyugi megoldódik.
2014. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pihenőszékben nem marad el? Én minden evés után büfiztettem egy kicsit és egy büfi után beleültettem a pihenőszékbe kb. 15 percre. Sajnos csaj olyan 10-12 hónapos korban maradt el teljesen a bukás.
2014. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar kezd ucsorogni es olyankor jobban ossze van nyomva a gyomra es mindig kijon egy ket extra bufi na meg persze tej.akkor hogy leszjobb ha ulni fog? Mert ha fogom fuggolegesen nincs osszenyomva igy kevesebb tej jon ki.inkabb attol felek ha mindig ulni fog az osszes kijon neki.mi is suritett tapszeren vagyunk.vizet adsz neki inni? En nem latom ertelmet mind kijon.
2014. nov. 20. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettő ilyen bukós volt, a hozzátáplálás segít csak, majd akkor fog abbamaradni, de én ha beleraktam a bébihordozóba, azért akkor többnyire benne maradt a kaja.
2014. nov. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ha pihenőszékbe, vagy hordozóba ülteted, akkor nem fog nyomódni a hasa, mert nem lesz függőlegesben, viszont a feje meg lesz emelve. Persze, ha már magától is felül, akkor úgyse tudod megakadályozni.

Nekünk se nagyon ivott még ilyenkor vizet. Egy pár kortyot ivott a szilárd étkezés után, a tápszer után nem és az étkezések között sem.

Egyébként milyen tápszert használtok? Próbáltatok többfélét? Nekünk az AR-esből sem volt jó mindegyik. Volt olyan, ami elvileg bukás elleni és sokan dícsérik is, de háton fekvésben úgy jött ki a gyerekből, mint a gejzír.

2014. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neocate tapszert kap feherje es laktoz menteset mert az elejen a doki mondta hogy allergia miatt is lehet refluxos.de ezek szerint malunk nem ettol az.es ebbe kap nutriton suritot amit iszonyatosan nehezen visel az emesztese.de mar nem akarok valtoztatni igy is ez a 6ik fele tapszer.nekem meg mar buntudatom volt hogy csak en nem itatom.dehat nem marad meg benne.csak egy ket korty vizet kap az utan is fel orat bofog.
2014. nov. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!