Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos kislány mitöl van...

4 honapos kislány mitöl van ez? Lejebb böveben

Figyelt kérdés
Amiotta megszületet most 4 honapos azota ha eszik ha nem akkor is hányik a kislány de ugy 1-2 oránként néha sugárban is szinte mindent ez mitöl van ha orvoshoz viszem azt mongya normális de ez hüjeség volt valaki igy a gyerekével?? mitöl van ez ???
2010. jan. 29. 15:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Kedves 22.59-es!!!! Az én picim 3 napig vagy azonnal kihányta a kaját, vagy 2-3 óra mulva dobta ki. A korházban a csecsemős nővér azt mondta, hogy nincs gond, csak bukik, én vagyok a hisztis. A 3. nap este átszállították egy másik korházba, ahol rendbehozták a bébimet. Ennyit a dokikról!!!!
2010. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

figyelj én nem sértegettelek te büdös paraszt, de kamuzol.

Kedves utolsó, ha 4 hónapon keresztül (nem 3 napon), amióta megszületett folyamatosan MINDENT kihányik valaki.

1. Mitől hízik?

2. Hogyan van még életben?

Mondjuk a helyesírásából meg a stílusából ítélve vegy a kisebbség része, azok meg mindent bírnak, mint a patkányok.

Vagy hülye (nem hüje) a család, ami szintén biztos és még pontosan azt sem tudja leírni, mi a baja a gyereknek. Mert ez nem.

2010. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
te büdös paraszt az ijen fajgyülölö köcsögök miat van ot ez az ország aholvan ja és elcseszetül nem a kisebséghez tartozom és müszerészként dolgozom havi 2 kiloért ugyhogy foglalkoz magadal te csicska egy gyerekröl van szo amugy meg NEM MINDENT HÁNY KI HANEM SOKAT TANULJ MEG OLVASNI VAGY VAKULJ MEG és ne sértegesd a gyerekemet te szörös talpu majom ja a helyesirásom meg azért ijen mert kurok a hüle fejedre te ész kombájn
2010. febr. 2. 17:59
 24/33 anonim ***** válasza:
49%

Tudok olvasni és még írni is. Neked nem megy egyik sem. Nem sértegettem a gyerekedet, bár neki sem volt sok esze ha titeket választott szüleinek. Be is szo..a szegény. Hiszen még ahhoz is hülye vagy, hogy el tudd dönteni van e baja a kölködnek vagy nincs.

Elhiszem hogy két kilót kapsz műszerészként és nem telik belőle a gyerekednek orvosra? Már rég elvittem volna egy magán gyerekorvoshoz vagy ott lenn nincs ilyen?

2010. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Már volt bent te okoska és 1 hétig bent feküdt a korházban de nem mondtak semit azt mondták semi baj.....azé kérdezem it az edigi tapasztalatokat mert az orvosok basznak az egészre
2010. febr. 3. 12:33
 26/33 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy van a pici??
2010. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekeln, énis írtam választ. az egyik válaszólóval nagyon egyre gondoltunk( a gyomrszájszűkületre), de remélem hogy ne maz van, vagy ha igen, már túlvagyto ka kezeléseken-remélem semmi komoly nincsen!!
2010. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
hétfön viszem kivizsgálásra magán dokihoz mert a házi orvos nem adot beutalot mondván ö tugya majd ha az van..
2010. febr. 5. 14:36
 29/33 anonim ***** válasza:
mekkora f@sz! jól is teszed, ha elviszed magándokihoz, jobbulást a picurnak!
2010. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek jol esik a törödésetek meg a tanácsaitok sziasztok
2010. febr. 6. 02:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!