Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek/vennétek 3-4-5...

Mit vesztek/vennétek 3-4-5 hónap körüli babának karácsonyra?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy picike játékot.
2014. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pocakpárnát

még rá sem ragtam a játékot, már csak a csörgős papírtól úgy kikerekedett a szeme, olyan izgalomba jött, a nyála is kifolyt :D

[link]



sokféle csörgőt, rágókásat műanyagot, puha szöveteset, olyan kiskönyvet(nem találok)amiben más anyagú pl az oroszlán sörénye, imádnak tapintással felfedezni, imádja az alvókendőt,babakocsiban pofozza, meg a csörgőt is, bábozni kabalákat

amire nincs keret, de kiságyba zongora(nagyon aktívan fejlődik a lábérzékük is, azzal tapogatva megszólal

[link]


ami hasznos, kádba betét, hogy ne csússzon, csempére festhető matrica(ami később simán lejön és vízálló)

2014. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esetleg edenyek a hozzataplalashoz, baba fogkefe, babakeksz, tejpep, baba tea baba viz.. ez segitseg az anyukanak es sokaig hasznalni fogja
2014. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
etetőszéket kapott és játékokat.
2014. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pocakpárna már van, ez a zongora ez hogy működik? Hova kell tenni??? Szerinted tescoban lehet kapni??? Nagyon szuper. Ha van még ilyen fejlesztő játék amit ismersz küldhetnél, köszönöm :) Van már szundipajtink, tanulókutyánk, de mindenki faggat,h mit vegyen.
2014. nov. 21. 21:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és én pedig ajánlom neked a Rossmann-os, babydream-es textil kiskönyvet, abban van pár dolog ami más anyagú, van benne kistükör, meg az egyik oldala olyan csörgős mint a pocakpárna :)
2014. nov. 21. 21:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem neten a zongorát, fel lehet kötni olyan kiságyra aminek a vége nem rácsos?? A miénk sajna nem az, csak az oldala
2014. nov. 21. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:

a zongorát a Sparban tuti láttam olyan 7800 Ft, neten 6300 körül van


én még nem tudtam megvenni, most van amolyan zenélős szőnyege lett(anyaga csörög, 2 oldala egyaránt játék, nagyon finom érintésre is megszólal, egyik oldalán állathangok, másikon hangszerek, demoja 6 zenét játszik, köztük a télapót)


de szóval nagyobbaknak való(akárhova teszem a babát megszólal a hasa alatt, a lába alatt, a tenyerénél..hangkavalkád lesz belőle)

[link]



de köszi a Rossmannos tippet!

2014. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!