Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napja 9 hós kisfiam nyűgős...

2 napja 9 hós kisfiam nyűgős és 37 fok körüli hőemelkedése van. Nem folyik az óra, nem köhög. Időnként megjelennek rajta (pl. amikor cicizik) apró piros pöttyök az arcán, amik majd elhalványulnak (? ). Ismerős valakinek ez?

Figyelt kérdés
Nurofent adtam 2x, adjak még? ha nem múlik el a hőemelkedése, vigyem holnap orvoshoz?
2010. jan. 29. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


lehet a fogától, a nurofent 3 napnál tovább ne add, esténként próbálj inkább kúpot, 4. nap ha nem múlik azért vidd el az orvoshoz.

2010. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hőemelkedésnél ne adj lázcsillapítót. csak 38 felett!


nekem a pöttyök a tejkiütést jelentették, nagától elmúlt néhány hét alatt. Bár nem emlékszem hőem-re. Ez a fogtól is lehet.

Ne gyógyszerezd, csak ha magas láza lenne. Akkor is csak akkor, ha nem vagy híve a hűtőfürdőnek.

2010. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hőemelkedésre ne adjál lázcsillapítót.
2010. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha hőemelkedése van, és nagyon nyűgös, nyugodtan adhadsz neki Nurofent. Én is adtam a picinek. Miért is kell megvárni a bajt?
2010. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!