Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányomnak milyen...

1 éves kislányomnak milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
Kislányomnak december 21.én lesz az 1. szülinapja, utána meg karácsony. Fogalmam sincs milyen ajándékokat vegyek neki. Igazából mindene meg van amire szüksége van, de mindenképp szeretnék neki venni ajándékot. Van valami ötletetek? :)
2014. nov. 22. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásba esni, ők még úgysem értékelik igazán az ajándékokat. Valami olyasmit keress ami gombnyomásra hangot ad (játékzongorától az interaktív plüssökig széles a paletta), az talán tetszene neki.
2014. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom dec. 16-án lesz 1 éves, ö formabedobót kap, fürdöjátékokat, xilofont meg ilyen mindenféle gombos zenélö kütyüket. Ezeket az egész családtól kapja, nem csak tölünk. Karira veszek neki egy overállt kintre, meg kisruhákat amik kellenek neki. Párom etetöszéket vesz neki, anyukámtól kismotort kap :-)
2014. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmikre gondolok, csak neki mondjuk sok zenélő játéka van, de formabedobó jó ötlet! :) Köszi! :)
2014. nov. 22. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!