Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az első szülinapi zsúrra...

Az első szülinapi zsúrra megyünk hétvégén, ovistársa a kislányomnak az ünnepelt és Őt is meghívták. Milyen értékben szokás ilyenkor ajándékot venni? Én max.1000 Ft-ra gondoltam, ez sok vagy kevés vagy pont jó?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. 2000-2500 Ft értékben szoktak vásárolni.

Az a baj, hogy egy normálisabb plüss is 3 ezertől kezdődik. Képzeld amikor egy hónapban a harmadik meghívót kaptuk..

2013. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi 2000 forint körül szoktunk ajándékot vinni és neki is kb. ilyen értékű ajándékot adnak a vendégei.
2013. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is pár hónapja voltunk az első zsúron :) 2000 Ft értékben vettem ajándékot.


Nem tudom te mit szeretnél venni, de én találtam egy nagyon jó kis társasjátékot, és az kijön ennyiből, nekünk is megvan a kislányom imádja:


[link]


Ez kisfiúnak és kislánynak is jó. Még vettem mellé egy foglalkoztató füzetet és egy tábla csokit.

2013. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1500-2000 ft körül vettem én is.

Általában mesekönyv (pl Boribon nem olyan drága) és egy kis édesség.

2013. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2500-3000 ftért szoktam ajándékot venni. januárban 4 szülinapon is voltunk, sok a téli gyerek a csoportban. De azóta csend van :))
2013. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nálunk is kb 2000-2500 ft szokott lenni az ajándék, mi is így kapunk és így is viszünk mindig.

A trópusai kert jó társas, a lányom meg a fiam is szereti (4,5 és 3 évesek), ajándékba is vittük már mi is, örültek neki nagyon.

Nagyjából tudom a kis illető milyen típusú gyerek mifélével játszik szívesen, így ebből kiindulva szoktunk ajándékot választani. De pl lányoknál sikere szokott lenni a Lego Friend kis zacskós állatkáknak, ez egyrészt cuki, meg mütyür amit többnyire imádnak, meg azért is jó, mert részletes összeépítési útmutató van benne és kis szülői segítséggel a gyerek nagy sikerélményhez juthat, arról nem is beszélve, mennyi mindent fejleszt közben :) szóval a lego mindig bejön, fiúknak is lehet már ennyiért jót kapni

2013. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, még jó hogy rákérdeztem:)))
2013. márc. 19. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!