Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni a babának...

Érdemes megvenni a babának járássegítőt? és mégis hogy segíti a járásban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ó, nekünk ez volt talán a legjobb játéka, nagyon szerette. Akkor kapta, amikor már térdelt és húzta magát benne állásba. Sokat ment vele, szerintem segítette a járást, amikor még nekünk kellett volna fogni. A tempót is ő diktálhatta. Chicco volt/van nekünk. Már 18 hós a gyerkőc, a formabedobós elejét még most is használja.
2014. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi kéretlenül kaptunk egyet. Amennyit használta, tuti nem vesszük meg. A kezdeti bizonytalan lépéseknél tényleg segítette, de jobban érdekelte, hogy zenél.
2014. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mennyi idős korába érdemes venni?
2014. nov. 22. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Sehogy, csak könnyen elesik a baba és beveri az orrát a járássegítőbe, és ettől nem tanul meg önállóan járni.

Semmilyen mozgásformát nem szabad erőltetni. Ha majd a babád elég érett lesz arra, hogy önállóan járjon, tud egyensúlyozni és esni, akkor fog járni egyedül is.

Max. annyit "segíthetsz, hogy adsz a kezébe egy pici játékot vagy kendőcskét, amibe "kapaszkodik". Ettől több csak árt a babának.

2014. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Még annyit: nem szabad a kezét fogva sem vezetni, amíg nem jár önállóan.
2014. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

állítólag napi 20 percnél nem lehet benne tovább, valamiféle terhelés miatt ami acsípőjét éri, de nem tudom pontosan


én lusta vagyok mindennek utánajárni, inkább ezt ki is hagyom az életéből

2014. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
* én a bébikompról rtam, az is járássegítő..
2014. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem érdemes megvenni, hogy "segítse a járást", mert semmivel nem fog előbb megtanulni járni... illetve, ha kell neki valami, amibe kapaszkodhat, akkor feltalálja magát anélkül is (miénk a széket tologatta)...


Viszont amikor már járnak, akkor imádnak mindenfélét tologatni... mifelénk mindig hatalmas sikere volt a játszótéren, ha egy gyerek lehozta a járássegítőjét, mindenki azt akarta tologatni.. szóval nagyon megbánni nem fogjátok, de amúgy felesleges.

2014. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Úgy döntöttem hogy nem kap ilyet kislányom.
2014. nov. 22. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!