Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 hónapos, tápit...

Kislányom 4 hónapos, tápit eszik. (napi egy-két cicizés van, inkább nyugicici. Most kakilt nemrégen, sötétzöld volt a színe. Ilyen még sosem volt. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Eddig mindig ugyanolyan sárgás volt a színe, kisebb fehéres darabok voltak benne.

Tényleg, tápis babáknál mik azok a fehérkés darabok a székletben?


Köszönöm a válaszokat


2010. jan. 29. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én úgy tudom hogy a zöldes kaki normális, azért ilyen mert nem emésztette meg rendesen, illetve a fehér darabok is nem megemésztett tápszer/anyatej maradványok.

Szóval én úgy tudom normális, nálunk is előfordult már.

4 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól irta az első válaszoló.
2010. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes a zöld kaki. A tápszer végett van. Így emészti meg a baba. Az én kisfiamnak is ilyen a széklete mióta tápszert kap.
2010. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De mi a születése óta anyataj + tápizunk és mindig sárga volt a széklet, ma volt először sötétzöld.


lehet, h. túl hamar adtam tápit az előző kaja után tegnap. ?

2010. jan. 29. 22:35
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi, anyatejet akartam az előbb írni:)
2010. jan. 29. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!