Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, hova hízott először...

Kinek, hova hízott először látványosan a babája? (pl. pocakra, pofira vagy combocskára)

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lett kövér baba a lányom, mert nagyon sokat nőtt, rajta a hízás csak a karjain és a combocskáin látszott azok lettek hurkásak :)
2014. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pofijára hízott, nem kövér, de nagyon kis tömör gyerek.
2014. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak a karjai és a combjai voltak hurkásak picinek. Most 2,5 éves, nagyobb mint a kortársai (magas is), de a hurkák eltűntek, inkább nyúlánk lett.
2014. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém pocakos. :) Amikor egy pulcsi ujja megfelelő hosszú volt, a pocakja mindig kilógott :D így mindig nagyobbakat adtam rá és feltűrtem az ujját :) Pocakos kis Manó lett :) de nem kövér, csak pocis :)
2014. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Az enyém sehol nem volt hájas.
2014. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én fiam tokára hízik :) kis tündér baba :)
2014. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő a combjára legfőkébb. Az idősebbik nagyon pufi volt, a kisebbik inkább csak formás. A nagyobbik már elmúlt 3 éves, "szép" alakja van, olyan fiús, széles váll, csípője felé pedig keskenyedik, de amúgy combjai azok most is vannak, de már nem hurkás, inkább úgy mondanám, hogy formás, nem piszkafa lába van. A kisebbik még csecsemő, nem tudom milyen alakja lesz.
2014. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!