Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitől tudnék szerezni pierre...

Kitől tudnék szerezni pierre cardin esernyő kocsimra kereket olcsón? Van egy kb 4éves kocsim, aminek a hátsó kerekei nagyon el vannak kopva. Sajnos a típusát nem tudom, de ilyet nem találok már sehol. Más kocsinak a kereke is jó lehet rá?

Figyelt kérdés
ilyesmi kocsim van,csak nem hajlított a váza.esetleg tud vki segíteni?olyan kocsi kellene,aminek csak a kerekeit leeht használni,illetve csak a kerék.
2010. jan. 29. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy régi tipusu pierre cardin babakocsim,most akarom feltenni az internetre eladni,3000ft-ért!Mivel mi kaptunk másikat nekem az már nem kell,csak foglalja a helyet,nemtudom a tiédhez jó lenne-e,de nézd majd meg.

Ilyesmi az enyém is,csak szürke állatkás mintával!

[link]

2010. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szia

köszi,de nekem esernyő kocsim van,olyan,mint a képen,amit belinkeltem.

2010. jan. 30. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem a link lemaradt.
2010. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2010. febr. 1. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, próbáld megnézni a garancia levelén, ha megvan még, hogy ki a forgalmazó. Tőlük lehet, hogy lehetne venni kerekeket. Én a Graco babkocsinál így csináltam (itt a brendon volt a forgalmazó és tudtak adni egy szerviz címet)
2010. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen babakocsim van, csak nekem egy karfa kéne, mert eltört, és a pincében nyoma veszett :S

Ha esetleg te tudtál szerezni kereket, akkor kérlek írj nekem, hogy honnan. Hátha karfával is tudnak szolgálni!


Köszi

2010. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos nincs garancialevél,használtan vettem
2010. febr. 1. 14:09
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]

ennek az elődje van nekem,nem levehető és nem is kihajtható a karfája

vki nem ismer rá??

2010. febr. 1. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!