Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bakancsot vagy hótaposót...

Bakancsot vagy hótaposót vesztek télre másfél év körüli gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak vettünk már egy bakancsot de azt kimenősnek, játszósat akarnék most venni neki de nemtudom hogy milyet. A bakancsoknak rövidnek találom a szárát, a hótaposót meg túlzásnak tartom. Nemtudok dönteni. Bakancs jó lehet a nagy hóban is, játszani? Most amíg nem esik a hó addig jónak tartom a bakancsot, de vajon a hóban is megállná a helyét?
2014. nov. 25. 12:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 25. 14:28
 12/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Majd meglátod hogy alakul. Egyenlőre elég a bakancs is. Ha sok lesz a hó, akkor még mindig ráérsz venni. Tényleg olcsóbb sokkal mint a cipő, 2-3000 Ft környékén van. Érdemes lehet körülnézni használtruhásnál is vagy bababörzén, ott még olcsóbb. Bár ha olyan tél lesz mint tavaly volt, akkor tényleg felesleges.....
2014. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Most úgy döntöttem, hogy nézek egy hosszabb szárú bakancsot (ha találok) és majd ha itt a hó, meglátom. Lehet, hogy veszek majd neki használtan egy hótaposót, arra a 2-3 hétre tökéletesen megfelelne.
2014. nov. 25. 14:40
 14/21 anonim ***** válasza:
Így van. A használtnak sincs semmi baja, ebben a korban max 2-3 hónapot hordanak egy cipőt a gyerekek.
2014. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én nem értem!Komolyan ezen spóroltok?Meg használtat vesztek?Hát nem érdemli meg az a gyerek,hogy vegyél neki egy szép,új hótaposót??!

Éhen haltok,ha veszel neki egyet,vagy mi?

2014. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Lehet, hogy neked futja egy szezonban 3 drágább cipőt venni a gyerkőcnek. Éppen én is kitudom fizetni de akkor kevesebb pénz marad a többi ruhára. Overált-kabát, ezekből utcai és játszós és még sorolhatnám, de ha van gyereked akkor gondolom nem kell. Arra a 2 hét hóra talán megfelel a keveset használt hótaposó is.

Dehogynem érdemli meg akár az újat is, én mindent megveszek neki amire futja, de úgy gondolom hogy ez a téma most nem arról szól hogy ki mivel kápráztatja el a gyerekét...

2014. nov. 25. 21:40
 17/21 anonim ***** válasza:
15ös, te ne turkálj más pénztárcájában, mert undorító dolog!
2014. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy nagyon sok család van aki csak a használtat engedheti meg magának... Ebben szerintem semmi szégyelni való nincs... Én van amiből megveszem az újat de van a gyerekemnek használt holmija is.
2014. nov. 26. 12:53
 19/21 anonim ***** válasza:
De,szerintem szégyellni való, hogy más levetett dolgait hordja!Akár gyerek,akár felnőtt!Magam és a gyerekem sem hord használtat!Semmiből!
2014. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a sznobság a szégyellnivaló, és az, ha valakibe annyi empátia és megértés nem szorul mint egy kismacskába.....

Szállj le a magas lóról és nézz magadba!

2014. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!