Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora volt a babátok 12...

Mekkora volt a babátok 12 hónaposan?

Figyelt kérdés
Ha 3500gramm és 50cm környékén született? Centit is írjatok anyukák. Mit tud csinálni ennyi idősen? Mindent ehet már a kicsi? Szoptattok még, ha nem akkor tápszer vagy tejet is kaphat már?

2014. nov. 26. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyfiam 9,5kg és 78cm volt (3600g és 53cm született). Egyedül ment,pakolt mindent. 10hós koráig volt anyatejes,ilyen korban tápszert kapott,majd tejitalt. Elég sok foga jött ebben a korszakban,úgyh lutri volt,mikor mit eszik meg...
2014. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3400 grammal született , bár 56 centivel.

Nekem üvegből kapta az anyatejet állomásról 7 hónapos koráig.Esténként tápszert kapott,de 8 hónaposan már csak szenvedtem azzal is. 2,5 hónap után meguntam és a tejpépbe tettem a tápszer port és kanállal ette.Ő azóta nem látott cumisüveget.

Én 12 hónapos korától adtam neki a tejet rendesen,elötte néha vizezve kapott 11 hónapos korától.De 15 hónapos korától kap rendszeresen.

10240 gramm és 78-80 centi volt 1 évesen.Kislány.

Hát evett mindent végülis,amit mi is.Kivéve a nagyon rágós dolgokat.

Miket csinált?Hát nem tudom ezt már felsorolni,mert 2 éves. Nem járt még önállóan kapaszkodás nélkül,de kapaszkodva szaladt már,beszélt elég sokat is.

2014. nov. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3700-zal született és 56 centivel.

Kapaszkodva járkál, el még nem engedi a támasztékokat :)

Egy-két szót már mutogatva mond.

Mindent eszik (gombát még nem).

10 hós koráig szopizott, azóta besztrájkolt, így tápszert kapott, nemsokára tejet fog inkább.

2014. nov. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3,3 kiloval es 50 centivel szuletett, 1 evesen 8,6 kg es 77 cm volt. Onalloan meg nem jart, de probalgatta. 14 foga volt, babakori ekcema miatt ekkor kezdtuk csak a tejtermekeket, abbol is csak sajtot, turot, joghurtot. Mindent evett, csak keveset, nem volt valogatos, ragott rendesen. Reggel-este szoptattam meg, cumisuveget nem fogadott el, tapszert sem, en is tapszert kevertem a kajajaba, hogy kiegeszitsem a szoptatast es mindenfele modon probaltam laktatobb kajakat adni neki, de az eves sosem erdekelte, igy gyotrelmes lassan hizott.

4 szot mondott, de mutogatni nagyon koran, 8 honaposan kezdett, ugyhogy nagyon jol megertette magat igy is.

2014. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányom múlthéten töltötte az 1 évet. 3160 g és 50 cm volt születésekor. Most 9930 g és 75 cm. 7 foga van. Még naponta 3-szor cicizik, az éjszakákat 3 hónapos kora óta átalussza, 1-2 kivételtől eltekintve. Pápázik, tapsol. Ezeket mondja: apa, mama, tata, cici (ha meglátja ezt szajkózza), szia, tették (tessék), tattó (traktor). Ha cicát lát, mondja, hogy ciccccc, ha kutyát akkor ne-ne-ne, valamint utánozza a kakast (ezt nem tudom leírni, de nagyon vicces). Önállóan még nem jár, de kapaszkodva szalad. Egy helyben már megáll kapaszkodás nélkül elég sokáig. Enni már elég sok félét eszik, lassan kezdem megismertetni vele azokat a kajákat, amiket mi eszünk. Kóstolni már kóstolta, de inkább még külön főzök neki. Inni teát iszik, kb. 4-5 dl-t naponta. Aludni napközben 1-szer alszik, akkor kb. 1,5-3 órát, ez változó.
2014. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. nov. 27. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!