Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónaposan mennyire tartotta/...

2 hónaposan mennyire tartotta/tartja babátok a fejét ha hason van?

Figyelt kérdés
Támaszkodik a karjaival vagy azt még nem?
2014. okt. 3. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tartotta a fejét, nem is számítottunk rá. A karjával sem támaszkodott. Csak hason feküdt.
2014. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetes a babám, a fejét születésétől kezdve forgatja, hason tartja a fejét,illetve kinyomja magát a karjával. A tied kedves kérdező?
2014. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Korababa, és amikor még meg sem kellett volna születnie már tartotta a fejét. Dévény tornára járunk mert feszes a háta. Ha 6 hetes kor előtt gyanúsan szépen tartja a fejét akkor kötöttek a hátizmai.
2014. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Függőleges helyzetben már a születése után azonnal tartotta. Egy hetesen már forgatta a fejét hason, három hetesen alkarra támaszkodva nézelődött. Nem vittük gyógytornászhoz, de szerintem feszesek voltak az izmai. Most már 3 hónapja jár, de eléggé hátrahúzza a vállát, meg is kérdezzük majd a gyerekorvost, hogy ez normális-e.
2014. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasra téve emelte a fejét, de alkarra csak 3 hónaposan támaszkodott.
2014. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert most 2 hónapos a lányom és nekem fura, hogy nem tartja még annyira a fejét, mint 2 éve a nővére. Tudom nincs 2 egyforma gyerek, de nekem nincs babás ismerősöm és nem tudom, hogy mennyire "szokták" tartani ebben a korban a fejüket. A nagyobbik lányom nagyon gyorsan fejlődött ez tény, szóval nem biztos, hogy jó ötlet hozzá hasonlítgatni a hugicáját. Annó a lányom ilyenkor már alkaron támaszkodva nézte a macit (van róla fotó innen tudom). A kicsi most még nem támaszkodik csak emeli a fejét és hamar elfárad és leteszi. :)
2014. okt. 4. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:

2 hónaposan nem kell még tartania. 3 hónaposan kell 45 fokban, 4 hónaposan 90 fokban emelnie.

A lányunk 2 hónaposan egyáltalán nem tartotta meg és 45 fokban is csak 3 hónaposan és egy hetesen. Már elmúlt két éves, semmi baja és nem kellett semmmilyen kezelésre, vagy vizsgálatra vinni.

2014. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!