Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázó/fürdetőkomódot hová...

Pelenkázó/fürdetőkomódot hová helyezzük?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelműen a fürdőszobába, csak a kiskád miatt is, de a pelenkázást is ott tartom praktikusnak. Védőnő szerint inkább a kiságyra tegyünk pelenkázólapot. Melyik a praktikusabb? Vagy legyen mindkét helyen? Minden kozmetikum is mindkét helyen?
2014. nov. 26. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor kiveszed a babát, csúszik. Én nem mertem járólap felett átemelgetni.

Most 6 hónapos és olyan árvízet csinál minden fürdésnél, hogy győzök felmosni. Rájött, hogy vicces csapkodni és rugdalni a vizet, így a kád tartalmának fele a padlón végzi. Úgyhogy mi mindenféle kényes bútortól jó távol, egy zsámolyra téve fürösztjük. Aztán felmosunk :)

2014. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szobában praktikusabb pelenkázni, ha pl. alvás közben kell vagy csak megébred és még vissza tudnád altatni. Így nem kellene elvinni a fürdőig, meg akkor oda is kellene valamilyen éjszakai fény amire nem ébred fel teljesen a baba.
2014. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, majd szem előtt tartom.

Engem inkább a pelenkázás rész érdekel. Szobában vagy fürdőben? A fürdőben a kiskád komódjával egybe van építve a pelenkázóállvány. Kell még külön egy pelenkázólap a szobába is?

2014. nov. 26. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a fürdőben tartottam a pelenkázót, a szőnyegen. Amikor kivettem a kiskádból (a kőre tettem mindig, nem használtam állványt), rögtön át tudtam emelni rá és balesetveszély is nulla. Nyugodtan el lehet fordulni 10 másodpercre, anélkül hogy baj lenne. :) A többi helyiségben az ágyakon szoktam pl. Most viszont már - művel elszalad - ott pelenkázom, ahol épp el tudom kapni. :D


Mindenki máshogy csinálja egyébként, majd te is kitapasztalod hogy neked mi a jó. :)

2014. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nalunk a szobajaban van, nekem vmiert ott logikus a pelusozas, nem is pelenkazom masik szobaban soha. De mi furdetni is ott furdetjuk, mert zuhanykabinunk van, kad+kadallvany a szobaban fer el ugy h meg mi is korbevesszuk :). Ugy csinald ahogy neked logikus es ahol jobban elfertek!
2014. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mikor éjjel 3kor trottyolt, hát nem szívesen totyogtam volna ki vele a fürdőbe...

én a mosógépre tettem egy pelenkázó lapot, ott fürdött, a fürdőkádra tettünk a kiskádat álvánnyal, az is nagyon jó volt mert nem kellett ki be cipelni a vizet, nehéz vízzel teli kádat... csak megemeltem és ment is le a víz :)

a kiságyán volt még pelenkázónk, de csak fél éves koráig használtuk, utána ott pelusoztam ahol értem, fürdés után meg a nagyágyon volt kis pucérkodás, öltöztetés....

2014. nov. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, zöld mancs ment mindenkinek! :-)
2014. nov. 27. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
vettem pelenkázószivacsot és pelenkázós kiságyat is, de csak 1-szer használtam. Ágyon pelenkázok, az ágy mellett van a komód, minden benne van, igy éjszaka vagy reggel mikor felkelek egyből kéznél van minden.
2014. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!