Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Nőként kérdezek) Lányok/nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Nőként kérdezek) Lányok/nők! A rendes, kedves, törődő pasikat miért helyezzük át a barát zónába?

Figyelt kérdés
Velem is ez a helyzet, egy nagyon kedves srác jó ideje abban a nevezetes zónában van, de továbbra is tartjuk a kapcsolatot, mert szeretek vele lenni, ha a párom meg közte kéne választanom, őt választanám. randiztunk is, de nem volt semmi, így megmaradt barátnak, de ő szerelmes belém.
2014. júl. 11. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Mert szemetek vagytok velünk :)

15/F

2014. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk valamiért nem vonz? Lehet jól néz ki, de ha nincs meg a vonzalom, akkor lőttek az egésznek.
2014. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tettem ilyet. Rendes, kedves, törődő fiút választottam páromnak.
2014. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én meg összejöttem egy sráccal aki hazudozik, alig törődik velem, ritkán találkozunk, de jóképű, nagyon izmos, "tinilányokálma" típus :) miért vagyunk ilyenek?! :D
2014. júl. 11. 23:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

mert félénk és tőled várja,hogy lépj.

az effajta irányítás átadást meg nem szeretitek egy férfiban.

ugyanakkor ego növelőnek,udvari bolondnak teljesen jó ez a típus.

2014. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen pasikat keresem, de a legutóbbi is átvágott, pedig mondták h ő kedves, meg rendes srác...
2014. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Magadtól kérdezd. Meg a többi néhány idiótától, aki hasonlóan elbaltázott döntéseket hoz.
2014. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hm..

Az én párom kedves, törődöm fajta.

Mondhatnám, hogy a tenyerén hordoz, de az nem lenne elég kifejező. :D

2014. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére akad azért pár normális nő is, aki például tudja, hogy mit miért csinál, s esetleg a normális férfiaknak is ad esélyt. Meg persze van a magadfajta, de nyugi egyszer eljön majd az idő, amikor mindent megadnál egy ilyen srácért, aki most nem kell, de nagy eséllyel addigra az ilyen férfiak találnak hozzájuk illő értékes párt, te pedig továbbra is válogathatsz a bunkók között.
2014. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ez valami vicc, ugye?...
2014. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!