Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 honapos baba kaphat...

8-9 honapos baba kaphat reggelit is, ha tizorait, uzsonnat es vacsorat is kap mar ( fozelek, gyumolcs)? Mit adhatok neki reggelire?

Figyelt kérdés
Tizoraira,uzsonnara gyumolcsot,joghurtot kap,ebedre fozeleket es vacsorara is t kapja.Keves neki a cici reggel! Mit adjak neki reggelire?

2014. nov. 28. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, adhatsz már neki reggelit. Nálunk kenyér falatok voltak vajjal megkenve, ha kap már tejterméket akkor tejfölös kenyeret is kaphat. Mi 10 hósan kezdtük a reggeliztetést de csak lustaságból, már 9 hósan elakartam kezdeni de mindig egyszerűbb volt a tápszer... 10 hósan már vettem neki sonka szalámit, kapott sajtot a kenyér falatokhoz, paradicsomot, virsli karikákat, ilyesmiket kapott.
2014. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kenyer sztem is jo. Majd lassan mehet sajttal turoval. Es ha nem akarod h.elvalasztodjon mindig cici utan add neki.
2014. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pótold ki szerintem tápszerrel, nekem ezt javasolta a védőnőm. Reggel és este kb. 150 ml anyatej vagy tápszer kell még egy ekkora babának.Nálunk 10 hósan lecsökkent a tejem mert teherbe estem, így elkezdtem kis tápszerrel pótolni. 12 hósan nem kérte már a szopizást, majd 1 hónapig tápszert kapott reggel-este , majd utána szépen lassan átálltunk a tehéntejre a gyerekorvosunk javaslatára. Semmi gond nem volt. Egy barátnőm gyerekorvosa viszont 2 éves korig nem ajánlja a tehéntejet.
2014. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!

A tapszert nem keri! Tobbszor probaltukmar! Meg arra gondoltam,hogy egy kis babakekszet reszelek neki bele,vagy torok bele,hatha ugy eszik belole.tejitalt kerestem neki ma a dm-ben es a sparban is de cxsak 12 honapostol voltak.

2014. nov. 28. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem tapszert ne adj neki esetleg gyumolcsot koleskasaval. Arulnak koles darat. Vagy vizben fozz meg keves grizt. De cicit is adhatsz neki tobbszor az anyatejjsl sincs semmi gond meg 10 hos.
2014. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ekkora babáknak napi 2x szükségük van "tejtermékre", ezért javasolják az anyatej helyett a tápszert 1 éves korig.
2014. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kiprobaltam a tapszert fosfovit kekszet torve bele es ezt megeszi! :-)

Gyozelem:-) egyenlore marad ez reggelire mert nagyon szorulasos. Kenyeret sojat ezert meg nem merek.

2014. nov. 30. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
En nem ertem miert jobb a tapszer az anyatejnel...ehet.meg annyi mukajat anyatejet nem sokaig na de nem ez a kerdes csak ez olyan fontos lenne neki....az etrendjet meg boven van mivel kigesziteni az anyatej mellett h.ne maradjon ehes. Ez csak az en velemenyen.
2014. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!