Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vettetek ma az Emagon...

Ti vettetek ma az Emagon valami babás cuccot?

Figyelt kérdés

Ránéztem a pelusokra, nekem nem tűntek akciósnak. Megnéztem a játékokat, azok sem tetszettek... Más kategóriában nem nézelődtem mert most nincs szükségünk semmire, azt hittem hogy azért a gyerekeknek tudok valamit venni ami szükséges.

Kíváncsiságból ránéztem a tusfürdőkre, amit mi használunk azt az Emagon most akciósan is 300ft-al drágább mint a Tescoban.

Ti találtatok valami hasznosat jó áron?


2014. nov. 28. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem néztem, de az egyik babás csoportban írták, hogy sok mindent feláraztak. Valaki nézte tegnap a pelust és olcsóbb volt mint ma.
2014. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zöld pampers szerintem nem rossz árban volt, de mivel mi fehéret használunk, így nem vettem. Az persze természetesen nem volt. De tiszta vicc, hogy reggel 8-kor néztem fel, és már szinte majdnem mindenhez ki volt írva, hogy nincs már készleten.
2014. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én pl a Liberot néztem, mert mi azt használunk. 2 hónapja még olcsóbban volt fent mint most. Szerintem is feláraztak sok mindent.
2014. nov. 28. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
a zold 3-as pampersnek 45 ft korul volt darabja. 60 alatt még nem nagyon lattam....de mivel most rendeltem a sargabol vagy 10 csomaggal ezert az akciot kihagytam.
2014. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy ennyiért máshol is meg lehet kapni dolgokat, csak szét kell nézni!

Pampers-t én pl. mindig a Rossmannban veszem 10%-os kuponnal, és kb. ugyanennyire jön ki!

2014. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!