Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget vettetek...

Milyen cumisüveget vettetek újszülött gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

-Hány db-ot vettetek?

-Hány mililiterest?

-Milyen fajta? (Avent, Mam, Nuk, Dr.Browns, egyéb???)

És cumit? hányat vettetek kezdetben? Milyen fajtát?



2014. szept. 13. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy 160 ml-es mam-osat vettünk, és volt egy pici üveg az aventes mellszívóhoz, ajándékba pedig kaptunk még többfélét is, de a fiam csak a mam-osat fogadta el, így vettünk még egy mam-osat, és ez a kettő elégnek is bizonyult, pedig már 1 éves a fiam, és 2 hónapos kora óta tápszeres. Cumiból pedig kettőt vettünk, két mam-osat. Jó volt, hogy nem egy volt, mert én az elején főleg az alváshiánytól szétszórt voltam, és sokszor nem találtam az egyiket. :-)
2014. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tommee Tippee 2 db 150 ml, 2 db 260 Ml.

Nagyon szerette . Tudott mellette szopizni nem okozott kavar odaát neki. A szelepes változatát vettük igy nem is volt hasfájós egy percig sem :) persze nem csak attól függött :)

2014. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cumit nem vettem, cumisüveget vettem egy kisebb fajtát, de végül azt sem használtuk. Szerencsére tudtam szoptatni, mikor meg már hozzátápláltam, pohárból tanultak meg inni. Így utólag belegondolva, lehet hogy nem ártott volna egy cumi biztonság kedvéért itthonra, de szerencsére meg tudtuk anélkül is nyugtatni.
2014. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee-ből 2 db 150 ml-set, később 2 db 340 ml-set. 1 db ajándék cumink volt, de végül azt soha nem használtuk.
2014. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenbol tommiet vettunk jol bevasaroltunk.hat nem kellett vna.csereltunk mindent mamra.mi sokat utazunk.igy a kicsibol vettunk 4et.cumibol 3volt.most fel eves es addg csak cumit valtottunk az uvegekre.most vettunk nagy uvegeket mert mar 180at eszik.
2014. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Avent cumisüveget használtunk, 4-5 darabot kezdetnek, abból 2 db volt 125 ml-es üveg. Cumit nuk, mam, 1-2 db.-ot.
2014. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mam és mindegyik méretben(3db) mert a teát/baba gyümölcslevet, a tejet/tápszert különböző üvegből adtam.A Cumi is Mam és nagyon jók voltak fiam amúgy is csak azt fogadta el.
2014. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!