Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kap karacsonyra 9 honap...

Mit kap karacsonyra 9 honap koruli babad?

Figyelt kérdés
Lany vagy fiu a baba?

2014. nov. 29. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
fiu, pont akkor lesz 8 honapos...szerintem semmit nem fog kapni :D mindene megvan, hely mar tobb kacatnak, jateknak nincs.. a szamlajar x osszeggel tobbet teszunk be es ennyi. majd jövöre már kap valamit, de most meg nem sok ertelme lenne szerintem..
2014. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
10 hónapos lesz, fejlesztő játékot kap meg hintát.
2014. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

1 éves volt a lányom karácsonykor, még semmit nem kapott.

Most 2 éves lesz, játszósátrat kap, már fel tudja fogni, mi az a karácsony alapszinten.

2014. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Tavaly dec elején megkapta a karácsonyi ajándékát a mamáéktól az áprilisi fiam: egy jumpeero-t. Imádta, de február elején adtam is el, mert kinőtte.

Tőlünk semmit, mi amúgy sem vagyunk karácsonyosak. Fa sem volt.

Idén már másfél éves, most már lesz "rendes" karácsony.

2014. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es nálunk is ez a helyzet. Kazlakban áll a játék és mindene meg van. Mi elmentünk nézelődni, hátha találunk valamit, de ilyen korbú babának nem igazán lehet mit. Formabedobós játékok vannak 120 fajta kivitelben pl. vagy a különböző zenélős villogó csodákból is van ezer meg ezermillió (mindegyik ugyanazon az elven), de annak se látom értelmét, hogy megvegyem a 10-et. Szóval én se nagyon fogok venni semmit. Vettem neki egy plüsspónit, csak hogy azért kapjon valamit. A rokonság helyett is nekem kitalálni, nekik se tudtam mit mondani, de végül megbeszéltük, hogy hasznos dolgokat vesznek pl: bodykat.
2014. nov. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Mondjátok már meg h itt mit lehet lepontozni???

Lepontoztok mert veszünk a kislányunknak ajándékot?? Igen biztos nem fogja érteni de viszont ha nagy lesz a fényképeken szeretném h lássa h igen milyen is volt neki az első karácsony. Vagy itt most mindenkinek az fáj h van 10 ezer forintunk arra h vegyünk neki.

Szánalmas ez a lepontozás...

2014. nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2,6-os, ne aggódj, én azért lettem lepontozva, mert nem vettem...

4#

2014. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

En senkit nem pontoztam,feltettem egy kerdest es mindenki valaszol ra!

A pontozas lenyege azlenne,hogy haszno,vagy nem hasznos a valasz,de mivel nem tanacsot kertem ezert ertelmetlen pontozgatni! Megamugy is!

Ez annak szolt aki lepontpzta a valaszolokat!

Latom,sokan nem vesztek semmit. Nekunk is megvan minden,de azert szeretnek neki valamit,sot a fat is szebben,szinesebben diszitjuk fel,mert annak biztos orulni fog a baba!

Egxebkent azert tettem gfel a kerdest,hatha valaki ad egy jo otletet,de hat oigy senki nem fog irni,ha egy pontozo manias lepontozgatja oket.

2014. nov. 30. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!