Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A doki hozzátáplálást javasolt...

A doki hozzátáplálást javasolt majdnem 5 hónapos babámnak! Van itt olyan anyuka akinek szintén ezt ajánlották? Ha van miért?

Figyelt kérdés
Nem kérném a kiokítást ,hogy csak 6. hótól ..... Megbízom az orvosunkban ,csak kíváncsi lennék ! Köszi
2010. jan. 30. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek kérdezed? Csak felelőtlen, a szakmájában nem megfelelően tájékozott orvosok ajánlanak ilyet. De mindenki úgy teszi tönkre a gyereke egészségét, ahogy akarja...
2010. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia.Csak ha betoltotte mar az 5 honapot csakis akkor kezd el a hozzataplalast ,,a kostoltatast ,, a babaddal ,hamarabb ne.Mi is ot hosan kezdtuk az almapeppel ,repaval,krumplival es igy tobabb. Mi tejpepet mindig egy honappal kissebbet vettunk mint amennyi idos volt. Ha valamit nem tudsz akkor irj batran ,segitek. Egy 16 hos gyonyoru kislany anyuja.
2010. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok,azt elfelejtettem kerdezni hogy tapszeres baba vagy meg szopizik? mi szopiztunk es tapszert is kapott melle.
2010. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo!! van gyereked? elegge butasagot irtal!!
2010. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

persze.

nekem 3 hónapos kora körül KELLETT elkezdeni, mert NEM EVETT a babám. de 1 hónapig csak néha-néha kapott almát(nem is nagyon ette azt sem), aztán 4 hónapos korától a 4 hónapos bébiételeket(azokat se nagyon ette)

a legtöbben 4-5 hónapos korban kezdik a hozzátáplálást, csak itt most divat lett nyálat fröcsögtetve ezt a 6 hónapot erőltetni...

2010. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az elsőnek üzenem ,hogy nem mindenki majmolja ezt a 6 hónapot ,a mi orvosunk se ! Amúgy lehet ,hogy más okokból ajánlotta ! Nem ?

Kedves 2. abban maradtunk az orvossal,hogy ebben a hónapban csak egyféle gyümölcs menjen,először a leve majd a püré !Köszi

2010. jan. 30. 20:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen.en is ugy kezdtem hogy csak a leve az almanak es es olyan egy het utan tettem bele egy pici alma puret es igy tovabb.Masodik vagyok.
2010. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Annyit még ,hogy lecseréltük az almát ,mert azt nem szerette ! Most banánt kap ,az nagyon ízlik neki és a hízás is ráfér :) Gondolom ettől nem lesz baja ?
2010. jan. 30. 20:58
 9/15 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon bírom a felelőtlen ítélkezést! Kedves első, arra nem gondoltál, hogy esetleg nem gyarapszik rendesen a gyerek, bármit csinálsz a tejeddel? Vagy olyan betegsége van anyunak, ami miatt nem szoptathat? Esetleg mindehhez még a kicsi pl. nem bírja még a speciális tápszert sem? Kíváncsi lennék, te mit tennél ilyen helyzetben? Hagynád éhezni szerencsétlen gyerekedet, csak mert jelenleg a 6 hónapos kortól javasolják a hozzátáplálást? És egy hónapig tördelnéd a kezed, hogy ordíts kicsikém, még három hét és kapsz kaját???? Előbb gondolkozz, aztán irkálj ilyen butaságokat!

Kérdezőnek: bocsi az előzőekért:) a banán jó, nem baj, ha picit gyarapszik tőle, csak majd figyelj arra, hogy a banán nehogy megfogja a pocakját. Ha mégis megfogja, a szilvalé, meg a sütőtök nagyon jó rá. Jó babázást!

2010. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En sokaig nem adtam neki banant mert a kis magvai allergiat okozhat,figyeld nehogy kiutese legyen tole.
2010. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!