Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » D vitamin, Vigantol cseppet...

D vitamin, Vigantol cseppet hogyan adjátok be izgő mozgó babátoknak?

Figyelt kérdés

Kislányom 10hónapos,míg tudtam a szájába cseppentettem neki,de mióta a pelenkázás is harc ,nemhogy még a csepp lecseppen a szájába,és azt megvárja fekve.És azóta kb 3 hónapja a cumijára cseppentem elalvás előtt és úgy tudom neki beadni.

Tegnap a védőnőmnek mondom,azt mondja a szájába próbáljam adni.

Most ezzel nagy hibát vétettem?Dehát úgy gondolom ugyanugy bejut a szájába csak a cumival.Kanállal is próbáltam,de fele rajta marad.A nagylányomnál is igy csináltam.

Most eszem magam rajta :(


2014. dec. 3. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem hogy a cumijára teszed nem csinálsz vele gondot. a védőnő csak azért mondja hogy a szájába mert akkor tuti megkapja azt a cseppet a cumin meg rajta maradhat valamennyi.

esetleg amikor nyugisabb fürdés után elalvás előtt? akkor az én fiamnak akár a szemöldökét is befonhatnám annyira ki van már kapcsolva :)

2014. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy csinálom, hogy mielőtt a szájába cseppenteném a tenyerem felett lefordítom az üveget, megvárom amíg megjelenik a csepp, de mielőtt lecseppenne gyorsan visszafordítom, utána kinyitom gyorsan a száját, és újra lefordítom az üveget, így egy szempillantás alatt belecseppen a csepp. Mert amúgy tényleg marha hosszú idő amíg kicseppen belőle, nincs gyerek aki ezt nyugodtan tátott szájjal kivárja. :)
2014. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. amúgy én is hasonlóan csinálom mint a második.

először én is a cumira tettem, azt elkezdtem a szájába, de már akkor kinyitottam amikor még csak az üveg alját ütögettem, hát a fiam nem várt türelmesen. azt most úgy csinálom, felrázom, ütögetem az alját és amikor megjelenik a csepp nyitom a száját és bele is cseppen. tehát amit a picinek ki kell bírnia az kb 1mp.

2014. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom mar mast is eszik mint tapszer. En pici innivaloba azaz a umisuvegebe tettem amit akkor megivott. Masik opcio az volt hogy az etelbe tettem vagyis a kanalra.
2014. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tedd rá a kanálban az étel tetejére.


én hol így, hol a szájába cseppentve adom be evés előtt, akkor tátog mindenre türelmetlenül.

2014. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!