Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miket szereztetek be a...

Ti miket szereztetek be a babának mire megérkezett? (Ruha és játékon kívül)

Figyelt kérdés
Gondolok itt popsitörlő, pelenka (hány db 1-es méretűt vettetek?), de valamilyen ápolási szer, amit nem a gyerekorvos ír fel, vagy bármi egyéb hasznos dolog, ami kimehetett a fejemből? Már csak a végső simítások vannak, nem akarok semmit kihagyni. 36 hkm Köszönöm :)
2014. dec. 3. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Popsitörlő minden mennyiségben, körömvágó olló, babaolaj, vatta, sterilizáló folyadék, és persze pelenka.

Nekem 4000 grammal született a kisfiam, de kb. 1 hónapig így is 1-es méretű pelust használtunk, a 2-es nagy volt rá. De először egy kis csomaggal vettünk egy fajta 1-est, még a kórházban kipróbáltam, hogy jó lesz-e, és utána küldtem el a férjemet, hogy ok, akkor vásároljon be belőle, szerintem ne tankolj be belőle nagyon előre, mert nem tudhatod, hogy mekkora lesz a baba, jó lesz-e az a pelus amit vesztek (nekünk pl. a Pempers jó, a Libero-ból kifolyik minden, de van aki pont fordítva mondja, úgyhogy ez "alkati" kérdés).

Ennyi jutott így hirtelen eszembe, ha még eszembe jut valami írok :).

2014. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hàt nekünk semmink nem volt, mert mondjuk úgy a szervezetem màskèpp gondolta mint kellett volna, ìgy èn mindent utólag szereztem be, de leírom miket vettünk.

Nem szoptattam szóval nekem a cumisüveg melegítő nahyon jöl jött, tejtartó zacsi, mellszívò, baby őr, lègzèsfigylő, popsitörlő, pùder, èn vettem füretőt mert az a ,rèm amit a doktornő ír felszerintem nem jò, lazmero, biztonsàgi fülltisztìtó pàlcika, vatta, olaj, orrszívò, kisolló, cumisüvegek, sterilizàló, mèrleg, fèsű szett, anyag pelenka stb....

2014. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen mi majdnem2,5 hónapos koràig hasznàltuk az 1pelust, de ugye ez nem mèrvadó, de pl nekünk csak a libero jó, a többibenmindig tiszta pisi volt...ezt sajnos ki kell próbàlgatni ezèrt èrdemes eløször a legkisebb csomagokat megvenni.
2014. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Még ilyenek jutottak eszembe: kifogók és fürdőlepedő, textil pelenka, ha szoptatni fogsz akkor melltartó betét, mert minden csupa tej lesz különben. Mérleget mi nem vettünk, kérdezd meg a védőnőt, mert a legtöbb helyen lehet bérelni, jóval olcsóbban megúszod, és az nem kell "örökre". Popsikenőcs (fog felírni az orvos sima gyógyszertátit, ami nagyon jó az átlag napokon, de kell azért Bepanthen, vagy Sudocrem is, mert ha bepirosodik a popsija, akkor az hat csak).

Vízhőmérő.

Fésű szettet szerintem szintén ráérsz a születése után, az én babámnak annyi haja van, hogy 4 hónapos, és még egyszer sem használtuk a fésűt :D.. de van akinek nagy hajjal születik a babája, úgyhogy vehetsz, nem egy nagy összeg.

Lepedők, hálózsák.

2014. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!