Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barna fülzsír = fülgyulladás?...

Barna fülzsír = fülgyulladás? 3 hós baba

Figyelt kérdés
Más tünete nincs, nem lázas, nem piszkálja a fülét. Vigyem hétfőn orvoshoz?
2013. okt. 12. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyomkodd meg neki egy kicsit. Ha elkezd sírni, akkor fáj neki. De nem hiszem, hogy fülgyulladásra utalna a fülzsír.
2013. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta, ha nyomásra fáj neki, akkor vidd orvoshoz. A barna, nagy mennyiségű fülzsír teljesen normális, a 3 éves fiamnak világéletében ilyen akkor is, ha nincs fülgyulladása. Fül-orr-gégésznek is mondtam, onnan tudom, hogy nem gond. Óvatosan töröld ki nedves anyaggal a fülkagylót, de semmivel ne nyúlj a hallójáratba.
2013. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én egyévesemnek is ilyen a fülzsírja,teljesen egészséges.Ha fülgyulladása lenne azt szerintem észrevennéd,mivel az igen nagy fájdalommal jár és gondolom keservesen sírna kicsi.
2013. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne fülgyulladása?! A te fülzsírod nem barna??Mert pl nekem az,meg a kisfiamnak is és teljesen egészségesek vagyunk.Szerintem nincs is más színű fülzsír,csakis barna.Ha fülgyulladása lenne akkor valószínű ordítana,meg folyna a füle.


5 hós 3 hetes baba anyukája

2013. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, az aggodalmam abbol fakad, hogy a het elejen arcureggyulladasom volt. Szerencsere hamar atment rajtam, es bar maszkban maszkaltam itthon, bennem van a felsz, hogy mi van ha ez a megnovekedett fulzsir mennyiseg ezzel van osszefuggesben.

megnyomkodtam a kis fulet, de semmi reakcio nem volt ra, pedig tobbszor is probalkoztam. Remelem tenyleg nincs semmi problema, ha megsem mulna a dolog, akkor szerintem jovoheten megmutatom az orvosunknak.

2013. okt. 12. 17:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, gondolom a madár sem jár erre, de azért megírom : voltunk ma orvosnál, és van egy enyhe fülgyulladása a babámnak, kaptunk rá fülcseppet.
2013. okt. 14. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nagyon sajnálom, de biztos, hogy segít a fülcsepp. Nem valószínű, hogy a barna fülzsírnak ehhez köze van. Sokat segít, ha fújsz neki Sterimart az orrába, és alaposan kiporszívózod, meg melegíted a kis fülét. Ne aggódj, hamar túl lesz rajta. Az én kisfiamnak is ennyi idősen olt fülkürthurutja (az az enyhe gyulladás), és átvészelte. Jobbulást a babádnak.
2013. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még csak egyszer cseppentettem neki, de máris sokkal jobban néz ki a fülecskéje, remélem pár nap alatt teljesen rendbejön.
2013. okt. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!