Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok vasalni a babaruháka...

Szoktátok vasalni a babaruhákat? Hány hónapos a babátok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
6 hónapos, soha nem vasaltam.
2014. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A fiam már nem baba, majdnem 2 éves, de én mindig kivasalom a ruháit, pedig nem hobbim a vasalás. Nem higiéniás okból, hanem egyszerűen így szebb és jobb felvenni.

Én akárhogy teregetek, sosem lesz sima, és nem akarom, hogy a fiam úgy nézzen ki, mint akit most rángattak ki az ágyból.

2014. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
A lányom 21 hónapos, de még mindig vasalom a ruháit, a miénket is. Én sem szeretek gyűrött ruhákban járni.
2014. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem vasaltam sose 4,5 honapos.
2014. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2 hónapos, és mindent vasalok (a mi ruháinkat is beleértve) ami megkívánja. Nem szeretem a mosási gyűrődéseket a ruhán, sokkal szebb, ha ki van vasalva.
2014. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szülés előtt kivasaltam egyszer, de utána már semmit. Nem gyűröttek a ruhák, mert géppel szárítom őket.
2014. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

21 hónapos a kisfiam, 7 hetes a kislányom és állandóan vasalok mint egy őrült. Utálom már, főleg ha nem elosztva mosok és vasalok hanem egyszerre időzítem, olyankor vagy 100 ruhát kell kivasalni. Aki nem vasal, mondja már meg hogy hogy tud úgy teregetni hogy nem maradnak gyűröttek a ruhák...?! Próbálom jól kirázni őket de így is nagyon gyűröttek, kénytelen vagyok vasalni.

Amúgy a kisfiamnál eleinte a fertőtlenítés miatt vasaltam, de nem tudtom elhagyni ugye mert anélkül csúnyák a ruhái.

2014. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10 hónapos, csak szülés elòtt vasaltam ki. Szépen kiteregetem és nem gyűrött. Na meg amúgy sem áll meg számomra a világ ha van rajta egy kis gyűrt rész, vagy hajtás meglátszik vagy akármi. Sztem felesleges vasalgatni és annyi időt tölteni vele, ha ráadod 1 perc és össze vissza néz ki.
2014. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy sztem a mosógépen is múlik. Miénk nem gyűri, és van rajta kifejezetten babaruha opció.
2014. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam. Babakorában sosem vasaltam, mostanában viszont már sokat jár közösségbe /még nem bölcsis/, így néhány kardigánját, nadrágját megvasalom, hogy mindig nagyon ápolt legyen.
2014. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!