Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy átlag gyerektől mennyira...

Egy átlag gyerektől mennyira van lemaradva a fiam mozgásfejlődése?

Figyelt kérdés

7hónapos (korrigàltan 5,5) kúszik, nem őrült gyorsan de felvàltott vègtagokkal, nègykèzlàb hintàzik.

De mèg nem ül...


2014. dec. 5. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen oké szerintem.
2014. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semennyire nincs lemaradva. 10 hónaposan gond, ha addig nincs se kúszás, se mászás. Szóval bőven időben van vele.


Ennyi idős korra a forgásnak kell meglennie.

2014. dec. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs lemaradva. Tudom, néha frusztráló, mikor a barátnőktől, vagy a tanácsadóban hallod, hogy: "az enyém már forog, ül, mászik stb."

Az én lányom teljesen időre született és 7 hónaposan még ő is csak a kúszás fázisában tartott, 8 és fél hónaposan ült fel és rá egy hónapra kezdett csak mászni.

Szóval semmivel sincs lemaradva.

2014. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva. Az én időre született fiam is ennyit csinált 7 hónaposan és 8,5 hónaposan ült ki. Most 2,5 éves, tökéletes mozgásfejlődéssel. 7 hónaposan nem kell ülni, tökéletes a fejlődése.
2014. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. dec. 5. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Semennyire nincs lemaradva.Enyém időre született. Ha fel tudta húzni magát,akkor ült már 6 hónaposan is. 7 hónaposan kezdett kúszni előre,hátra úgy 6,5 hónaposan. 7 hónaposan ült fel.

És lányom soká is indult el. 8 hónaposan felállt már,de 15,5 hónaposan indult el. Viszont ő agyilag elég fejlett,mert 8 hónaposan kezdett el szavakat mondani,másfél évesen volt 80 körül a szókincse már.

2014. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!