Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred üvöltve?

Miért ébred üvöltve?

Figyelt kérdés
4 hónapos kisfiam a délutáni alvásból többnyire üvöltve ébred. Ilyenkor mindig kinn alszik a teraszon.

2014. dec. 5. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Fázik?

Felijed valamire?

Sírva ébred vagy akkor mész oda hozzá mikor felsír, mert lehet addigra ő már fent van és megijed egyedül.

2014. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Biztos nem fázik. Fel nem riad semmire, tőle akár ágyút is sütögethetnénk. Talán most a foga fájhat, de ez a sírva ébredés nem új keletű.

Konkrétan sírva ébred, a szemét ki sem nyitja, de már üvölt. Csak ebből az alvásból ébred így.

2014. dec. 5. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
az én fiam is pár napja ezt csinálja. jó még nem övült de napközben nagyon hirtelen kel, szintén csukva a szeme, bemegyek és csititgatom, simogatom és visszaalszik. éjszaka szépen fokozatosan kel fel enni, nem tudom nappal mért így alszik. a kiságyában van, jó idő, stb tehát minden rendben elvileg...
2014. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 9 hónapos, de nála is előfordul, hogy úgy kel, hogy nagyon sír. Ilyenkor nála is az válik be, mint amit az utolsó válaszoló írt, hogy vissza altatom, mert még fáradt, de valami miatt megébred. Semmi más nem segít, csak a vissza altatás, amúgy vigasztalhatatlanul sír. Nem lehet, hogy a te kisfiad is álmos még?
2014. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok...

amikor a fiam kipihente magát akkor azt hallom a bébiőrzön hogy gagyog :) azt bemegyek és nézelődik, fel van emelve a feje....stb el van akár 10percig is magában mielőtt jelezne hogy fent van.

de ha nem aludta ki magát, sírva nyöszörög, bemegyek és csukva a szeme, mocorog, sírdogál, forgatja a fejét...stb, ilyenkor visszapróbálom altatni, többnyire sikerül, de van hogy jobban felkel, és akkor kihozom, de akkor kb 1órán belül megint nyügös. próbáld te is vissza csitítgatni, cumika a szájába, simogatni...stb.

2014. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én babám is akkor ébred sírva amikor még álmos csak véletlen magát is felébreszti.Kb hónapos kora óta(9 hós mos). Ilyenkor próbáld visszaaltatni
2014. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nahát, arra nem is gondoltam, hogy még álmos és vissza kellene altatnom. :/

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi. :)

2014. dec. 6. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!