Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ébredhet a 9 hónapos...

Mitől ébredhet a 9 hónapos fiam minden alvás után sírva? Miért ébred éjszaka üvöltve?

Figyelt kérdés
A sírva ébredés kezdetektől megvan,az éjszakai üvöltve ébredés mostanság kezdődött.Kell neki jó pár perc,mire megnyugszik.Mostanában nem jött foga.
2010. szept. 13. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem én írtam véletlenül? :o)

Bocsi, hogy válaszolni nem tudok, de nálunk is ugyanez a helyzet, és én sem tudom az okát. Sokszor már arra gondolok, hogy lehet, valami idegrendszeri baja van. Máskor meg belenyugszom, most ilyen, majd kinövi... valamikor.

2010. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre sajna senki nem tud okosat. Babám havonta változtatja alvási-ébredési szokásait, van h tudom a probléma okát, van h nem. Üvöltve akkor ébredt, amikor az alsó két egyes metsző kijött, majd amikor a felső kettő egyszerre. Aztán a többi metsző egyszer csak ott lett. Legutóbb két hétig órákat fenn volt éjjel és sírdogált, semmi tippem h miért (vagyis, ezt is magyarázhatom a szeparációs szorongással, azzal h a rágófogai mocorognak, nem tudom) Türelmesnek kell lenni, mert még egy-két évig így lesz, h sír ha vmi baja van, és nem tudja még megmondani, miért. Kitartás!
2010. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!