Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fölébredhet azért a baba...

Fölébredhet azért a baba sűrűn éjjel, mert elalvás elött tejet kap?

Figyelt kérdés
16 hónapos,pár napja nem kéri a cicit-igy rendes kap,fájhat a pocakja tőle?óránként sirt éjjel
2014. dec. 7. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Fájhat bizony.miért nem fejsz neki ha van tejed. Lehet érzékeny a pocakja.én nem adnék neki.
2014. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 15 hós, és ő is tejet kap vacsira. Van, hogy óránként sírva ébred de az azért van mert egyszerre jön 4 foga! :/ Reggel ha adsz neki, utána nem fáj a pocija? Próbáld meg esetleg úgy. Lehet hogy ő érzékenyebb a tejre.
2014. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a tej az oka, de lehet, hogy teljesen más. Ki kell próbálni, hogy pár napig nem azt kap. Ha akkor jól lesz az már gyanús. Utána megpróbálod még egyszer a tejet és ha megint előjön a probléma, akkor biztos a tej miatt sír.
2014. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előtte vacsizik rendeset? Mert, ha a tej a vacsija, akkor lehet, hogy éhes.
2014. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.reggel azt kap,nem vettem észre,hogy baj lenne utána.fejni nem tudok,a szopi is pár csepp volt csak.rendesen vacsorázik,rengeteget enne,nem éhes.akkor megpróbálom a vizet
2014. dec. 8. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!