Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos lanyom 68 cm. Az...

4 honapos lanyom 68 cm. Az nagynak szamit?

Figyelt kérdés
Kicsinek szuletett, 47 cm-rel, az 50es ruhak logtak rajta. Rohamosan novi ki a ruhait. Kesobb is magas lesz szerintetek?
2014. dec. 8. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem semmi, bocs, de biztos jól mérték? :) Az én lányaim 53 és 54 centivel születtek, hat hónaposan voltak talán ekkorák, vagy 1-2 centivel kisebbek is.

Itt egy átlagos növekedési görbe, a kislányod a felső határon van.

2014. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kimaradt a link:

[link]

2014. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkora mint egy átlagos 7 hónapos, ráadásul 4 centivel átlag alatti a születéskori hossza. Rengeteget nőtt.
2014. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az én fiam 70cm kb 4 hónapos, de ő jóval nagyobb volt, 54cm-rel született.
2014. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is e körül van, onnan gondolom, hogy pont jók rá a 68-as ruhák, sőt némelyik már picit kezd kicsi lenne, de csütörtökön fogom vinni a védőnőhöz pontos mérésre, holnap lesz 4 hónapos. Ő 53 centivel született. A pici lányod rengeteget nőtt!!! :O :) Majd biztosan lelassul a növekedés.
2014. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam a 35. hétre szintén 47 cm-rel született, most 4 és fél hónapos, 6600 gramm és 68 cm. Szép, formás baba, se nem ropi, se nem husi. Tényleg elképesztő, hogy ilyen gyorsan beérte, sőt, le is körözte a kortársait. Mi sem vagyunk alacsonyak, ő sem lesz az, szerintem a kisasszony is modellalkatú lesz :-)
2014. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 48 centivel és 2650 grammal született a kiírt után egy nappal. Csütörtökön lesz 6 hónapos és 6700 gramm, 66 centi. Ő biztos nem lesz túl magas, mivel én is 160 centi és 53 kiló vagyok valamint a férjem is kb 70 kiló 170 centi :). Nem kicsi a babád az már biztos :D
2014. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lányom 56al született.Ő is 68volt 4hónaposan.Most is elég nagy.26hónapos és 96centi kb.Tehát átlag 3évesnél is nagyobb mert 94az átlag 3éves lány elvileg.Mi 171 és 180centik vagyunk.De édesapám majdnem 2méter tehát lehet raütött a lányom.Mellesleg a lába is óriási,mert 2évesen is már 25ös volt neki.
2014. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Bocsi, hogy ilyen keson reagalok :) Azert nalatok is akadnak, akik gyorsan nonek :D a gyerekdoki szerint inkabb jol gyarapodjon, minthogy azert kelljen aggodni, hogy nem fejlodik rendesen. A nagylanyom 6-7 honaposan volt ekkora. Azert ez komoly, mert anyosomnal vannak a nagyobb babacuccok, nala tudjuk tarolni, es szules elott csak 50-56os meretueket hoztunk el, mondvan 3 honapig majd nem kell ruhaert menni. Ehhez kepest mar vagy a 4. adagot hozzuk el :D amugy teljesen jol mertek mert 7,3 kg hozza.
2014. dec. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!