Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kérdés! Fiam 3 hónapos...

Pelenka kérdés! Fiam 3 hónapos és 6kg. A 6kg jó pelenka kicsi mert elszorítja mindenhol. Az 5-8ig és a 6-9ig nekem meg nagynak tűnik felér a mellkasáig. Valaki tapasztalt hasonlót? Melyik pelenka vált be és milyen méretbe?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy amikor a babóca eléri mondjuk a 6 kilós súlyt akkor olyan pelust kellett neki venni ami 6-9 kilóig volt. Simán ráadhatod, nem baj ha nagynak látod, ez így van, fiamnak is eleinte a köldökéig ért fel a pelenka,

ahogy nőnek úgy lesz jobb és jobb :)

2012. febr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézzél meg több pelenkamárkát, mert mindegyik máshogy osztja el a kilókat. Mi DM-eset és Liberót használtunk, ált. ahogy elérte az alsó határt, már kellett a nagyobb. Nem baj, ha nagyon felér, a combjánál ne folyjon ki a cucc, az a lényeg.
2012. febr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11 hónapos most :)
2012. febr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!