Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hó körüli babátoknak, hogy...

8 hó körüli babátoknak, hogy indul a reggel?

Figyelt kérdés

Mikor kelnek, hogyan? Reggelit rögtön ébredés után kap / kéri, vagy előtte még van játék vagy hasonlók? Mennyit és mit kap reggelire? :)


köszönöm


2010. febr. 1. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:

7 körül felébred arra, hogy az apja készülődik munkába, sikongat, meg toporog neki a rácsos ágyban - ekkor átveszem a nagyágyba kicsit dögönyözni, majd megnézzük, hogy apa hogy mos fogat, mert az nagyon érdekes, szétvigyorogja magát rajta, valamiért nagyon vicces :P


aztán kimegyünk a nappaliba, nem kér enni, mert föl van még pörögve, de olyan 8 körül kapaszkodik a lábamon és nyüszög, hogy éhes, ekkor anyatejet kap (ezután fél 11-kor van gyümölcs)

2010. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :) Húúú hát az én fiam rögtön enni kér... max annyit bír ki, hogy amíg magamhoz térek és elkészítem neki a tápt, nem üvölt :) Jó kedvű meg minden, de türelmetlen...csak a kaja :D
2010. febr. 1. 08:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ma 3/4 7 kor kelt a fiam, dübörgött a kiságyban, hogy vegyem már ki. kimentünk a nappaliba, bekötöttem a pihenőszékbe, amíg megcsináltam a reggelit, tápszert eszik, 210 ml-t reggelire. Tisztába raktam és már etettem is. Még egy ideig bohóckodtunk, de 3/4 8-kor jelezte, hogy ő bizony még aludna, azóta alszik. Tízórai gabonapép lesz 10-11 körül, ebéd meg cékla.
2010. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

7-kor kelt, egy kis játék a mi ágyunkban apával, addig én elkészítettem a kávét apának, majd kb. fél 8-kor cici.

Tízórai majd fél 11-kor ma körte-szilva babakeksszel.

Most épp nyűglődik, sztem álmos,de nem akar aludni...

2010. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 5-6ig van a reggeli ébredés. Ez apa motoszkálásától függ.

Van, hogy vigyorog, nem nyafizik, hogy éhes, de ha azonnal kap enni, akkor van remény egy 20perc bóbiskolásra, amíg felébredek, a bóbiskolásból viszont sírva ébred, és azonnal kaját kér:) Haspók:)

Viszont a kaja után bepörög, és képes 30perc alatt úgy lemerűlni, mint más egész nap után.

2010. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hajnal 5kor cici, akkor átviszem hozzám. aztán cici 7kor, fél 9kor. 9 kor kelünk fel és délig nem éhes. akor sem eszik sokat.
2010. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) De jó hogy ilyen sok 8 hós baba cicizik még :) Jó tudni :) Gratulálok! :)
2010. febr. 1. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:

7,5hónapos a kisfiam.

Nálunk úgy van,hogy vagy 5-kor vagy 7kor kel,akkor rögtön cicit kap,azt nem tudom mennyit eszik.Már nem mérem.

De régen(4hónapja) reggelente 200-300ml evett.

Ha 5-kor evett akkor 7-kor nem etetem egyből várok még olyan 8ig addig játszunk a nagyágyba.

2010. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!