Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos babámról kiderült,...

12 hónapos babámról kiderült, hogy tej allergiás. Most tej- és szójamentes diétán vagyunk. A tünetünk híg kaka és nagyon piros pofi volt. Ti mit adtok neki enni?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló jelensége, mint az arcpír és mikor múlt el, mert én már kezdek ideges lenni, hogy még mindíg ott van. Az orvoshoz meg csak egy hét múlva kell mennünk.
2010. febr. 1. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrpír a pofiján,lehet ám a hidegtől is. nagylányomnak volt tejalergiája. A pici most 5 hós anyatejes,és mikor kiviszem sétálni,akkor másnapig olyan a pofija mint amilyen a nagylányomnak volt allergiakor. a nagylányomnak 2 hét alatt múlt el.
2010. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia. a kérdező vagyok. köszi a választ. de az az igazság hogy bencének nem a hidegtől van szerintem, mert ha nem megyünk ki akkor is olyan az arca. van hogy halványabb, van hogy erősebb és főleg alvás után. akkor a lányodnak is piros volt az arca? mennyi idő után múlt el? köszi
2010. febr. 1. 08:40
 3/5 A kérdező kommentje:

jajj, bocs, most olvastam el hogy 2 hét alatt. köszi

:-)

2010. febr. 1. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Alvás után az enyémnek is piros az arca..nem allergiás semmire.
2010. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, most megnyugtattatok :-)
2010. febr. 1. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!