Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon száraz egy pár napja...

Nagyon száraz egy pár napja az 5 hónapos babám bőre, mivel kenjem be?

Figyelt kérdés
Ugyanazt a fürdetőt használom mióta megszületett, így nem hiszem, hogy attól. Egy pár hete vettem Johnson's levendulás babaolajat, amivel fürdetés után masszírozom. Eddig másik babaolajat használtunk. Talán azóta tapasztalom, hogy egyre szárazabb. Először csak a mellkasán, majd oldalt is. Olyan mint, amikor nekem is kiszárad a lábam és szinte hámlik(persze nem, csak ilyen fehér). Létezik, hogy babaolajtól? De ez pont arra lenne, hogy finom, puha legyen a bőre. Mivel kenhetném be neki? Kinek mi vált be?

#száraz baba bőr
2014. dec. 9. 09:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi pontosan így jártunk!!!! Mikor elkezdtem a babamasszázst 3-4 hónaposan, a Johnson's olajtól kiszáradt a bőre, még ekcémás is lett! A bőrgyógyászaton azt mondták ezek a termékek a legrosszabbak! Nagy pofára eseés, az ember jót akar a gyerekének, és így jár! Nekünk most speciális gyógyszertári kevert fürdetőnk és bőrápolónk van, nem használok mást. De azt én is hallottam, hogy a sima napraforgó étolaj is jobb a bőrnek.

Na meg hozzá kell tenni, a hideg idő is szárítja a bőrüket, ilyenkor érzékenyebbek. Szerintem ne is használd az az olajat, sima étolajat próbálj ki átmenetileg, kérdezz meg a gyógyszertárban biztos ajánlanak jó dolgokat!

2014. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is a masszázs miatt kezdtem el kenni olajjal, amúgy eszem ágában sem lett volna. Tegnap este már nem kentem be vele. Köszönöm a tippeket! Valószínű egyeztettek a háziorvosunkkal is.
2014. dec. 9. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!