Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálhatnék vele? Mi...

Mit csinálhatnék vele? Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Lányom 14 hónapos. Hónapok óta felkel éjjel. Van hogy csak vissza kell adni a cumit de van mikor már nem tudom simogatással visszaaltatni így magam mellé kell vennem.

Mitől lehet ez? Előszőr a fogára gondoltam de ez tartana ennyi ideig? Bár most is mindig piszkálja az ínyét.

Nem is lenne gond hogy ébred de most vagyok 20 hetes terhes. Mi lessz ha mindkettő ébred éjjel?

Most fog kapni leesésgátlós ágyat az talán segít?


2014. dec. 9. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ne vedd magad mellé. Anélkül is visszaalszik, legfeljebb nyöszörög vagy sír egy kicsit.
2014. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sírni azt biztos nem hagyom.... De van mikor már nem alszik vissza simogatással. Mikor magam mellé veszem is vn mikor kb 1 óra mulva alszik vissza de közben fognia kell az orrom.
2014. dec. 9. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudja már, hogy kistesó érkezik? Ha igen, az miatt is lehet.
2014. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Szia!


Ha nem vagy hajlandó sírni hagyni akkor vedd magatok mellé és akkor úgy kell neked. Ne haragudj, hogy így irom, nem akarok rossz indulatú lenni, de meg sem próbálod sírni hagyni csak 10-15 percet sem.... El van kapatva, egyszer megengedted neki hogy magatok között aludjon, most ahogy kipattan éjjel a szeme már közétek is vágyik. Ha biztos vagy benne hogy nem éhes, nem szomjas, nem fáj semmije akkor nyugodtan hagyhatod picit sírni, nyöszörögni az ágyban.

Én is akkor kezdtem ezt el amikor terhes lettem a kislányunkkal, akkor a kisfiam 12 hónapos volt és sokszor nem akart aludni pl nappal, beraktam a kiságyba, kapott inni és hagytam hogy majd álomba sírja magát. Az első 2 nap volt nehéz, 15 perceket sírt mire bealudt, a 3. naptól azóta is szépen alszik egyedül, most 20 hónapos.

Minden jót.

2014. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pedig annak a híve vagyok, hogy nem baj,ha picit sír. Ha tudom, hogy amúgy semmi baja nincsen (nem kakis, nem pisis, nem fáj semmije), akkor nem veszem magam mellé éjszaka. Ő 11 hónapos és külön szobában is alszik. Átmegyek, megpuszilgatom, megsimogatom és szépen visszateszem a kiságyba. Amint kimegyek, elkezd ordítani, de 5 perc után abbahagyja és visszaalszik. Ha ott maradok vele, tuti, hogy akárhogy ringatom, úgy sem alszik el. Én ezeket tapasztaltam. Ha melletted elalszik, akkor hidd el, hogy csak hiszti, anyásság, és semmi más.
2014. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah és igaza van a 4-esnek. Az én fiam is szinte rögtön elalszik egyedül. Délelőtt, délután és este is csak annyi a dolgom, hogy beteszem a kiságyba, besötétítek, picit gügyög, néha szipog, de tuti, hogy 5 perc és már alszik is.
2014. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy nem hagyom 10 percet sírni nyöszörögni. De nem szeretném( bocsi rosszul írtam) mert akkor teljesen felébred és még 2 óra múlva sem tudom vissza altatni.

Ahogy írtam melettem is van mikor 1 óra múlva alszik el. Ez már a kistesó elött is így volt hogy felkelt.

Bár amugy meg nem.hiszem hogy értené mert 14 hónapos csak.

2014. dec. 9. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idős a fiunk. Ha éjjel megebred, legtöbbször köztünk alszik vissza. Így fél perc múlva már alszik, míg a kiságyában csak sír. Mondjuk szerencsére általában hajnal 4-5 felé kel fel. Korábban korábban kelt, szépen lassan tolódik ki, este a kiságyában alszik el. Minket ez nem zavar, majd leszokik róla. Mondjuk az nehezebb helyzet, amiben te vagy a terhesség miatt, de mi ezért is.várunk a kistesóval még pár évet.
2014. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!