Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babáitoknak is van/volt...

A ti babáitoknak is van/volt ordibálós korszaka? Az enyém éppen bennevan, nincs semmi baja, csak élvezi a hangját. Mit csinálhatnék? Zeng az egész lépcsőház.10 hós

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a sikítás volt pár napig...tegyél úgy mintha nem vennéd észre...ne nevess rajta, ne csitítgasd...ha nincs közönség, hamar abbahagyja...
2014. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jajjjjj, nálunk is volt kb 9-10 hónapos kora körül, 1 hónapig csinálta intenzíven. Általában azokon a napokon élvezte a legjobban amikor nekem amúgy is majd szét hasadt a fejem... Egy ideig rászóltam, majd ráhagytam. El is hagyta. Most 14 hónapos, ha elmegyünk vásárolni és kezdi unni a dolgot akkor újra előjön a kiabálás, folyamatos, ütemet áááá-ááááá-ááááá. Csinálja 5 percig majd abba hagyja. :)
2014. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos az a gond, hogy elsősorban magát szórakoztatja ezzel, odamászik a tükörhöz, feláll, és felváltja kiabál meg nyalogatja a tükröt, közben pedig hangosan kacag magán. Az első pár percben nagyon aranyos, és nem bírom ki, hogy ne nevessek rajta, de amikor már húsz perce ezt csinálja, akkor kicsit elkezd fájni a fejem és a fülem...:D
2014. jún. 4. 09:42
 4/9 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbbre még nem gondoltál? rakd el a tükröt:)
2014. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is ment kb. egy hónapig aztán elhagyta. A leghatásosabb tényleg az ha nem reagálsz rá semmit és akkor hamarabb unalmassá válik számára a dolog. Utolsó, mosolyogtam egyet:-) Nálunk tükrös tolóajtó van a szekrényen, kicsit nehéz lett volna elrakni :-P
2014. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Takard le, bármi, mindig lehet "valamit" tenni:)
2014. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is tükrös ajtajú gardróbszekrény van (plafonig ér, 2 méter széles), szóval nem tudom hova tenni.. :D de azért köszi.
2014. jún. 4. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk most megy ez.. 14 hónapos. Menet közben egyszer csak megáll, és ordít egyet. Aztán még egyet :) rendesen be is feszít hozzá :) rászólok, de akkor még jobban csinálja :)
2014. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez is tipikus babás dolog ... egyébként séta közben ő is szokta csinálni, bár ő inkább "HA, HA, HA"-t kiabál séta közben, és élvezi, ahogy az emberek mosolyognak rá emiatt ... szóval ezzel a szokásával végképp nem tudok mit csinálni.
2014. jún. 4. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!