Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet babapiskótát adni...

Mikor lehet babapiskótát adni a babának?

Figyelt kérdés

6hos a babám. Babakekszet már adok neki.

Kukit mikor lehet neki adni?


2014. dec. 9. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A babapiskóta csak nevében "baba". Tömény cukor, nyomokban tartalmazhat még akár mogyorót is. Adj neki minőségi babakekszet, azt ehet már 7 hós kora körül is. Vagy ha az drága, rengeteg babakeksz recept terjeng a neten.
2014. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni az összetevőit. Ha van benne tej, tojás, akkor 1 éves kor után. Ha nincs, akkor elvileg lehet neki adni, csak nem sok értelme van. Semmilyen hasznos tápanyag nincs benne.
2014. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos kora óta adom neki pl almával. A 7 hónapot mikor betöltötte már a kezébe adtam (persze felügyelet mellett). Szereti rágcsálni, fogzáskor kifejezetten jó volt.
2014. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha van benne tojás, akkor nem adnám egy éves kora előtt.


A fiam 4 hónapos korában kezdte az ételeket, egy hasmenése nem volt eddig még soha az ételektől, pedig azt eszi, amit mi (9hónapos), de pár napja a főtt tojássárgája helyett tojássárgájából bundáskenyeret csináltam neki és maradt annyi tojásfehérje ezek szerint benne, hogy másnapra tiszta dudoros kiütés lett a lába, alkarja és pár az arcán is megjelent. Csak ezért írom mostmár én is, hogy a tojással inkább óvatosan.

2014. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én adtam neki 6 hónaposan már. Nem lett baja tőle.
2014. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!