Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hideg a lába minden...

Miért hideg a lába minden séta után? Ennyi réteg nem elég?

Figyelt kérdés

Ezek voltak fél éves fiamon: body, harisnya, zokni, rugdalózó, egy nagyon meleg overál, amihez tarozik egy külön vastag lábra való bundacipő + babakocsiban vastag pléd duplán, plussz a babakocsi lábzsákja.

Ma 50 percet voltunk kint, most jöttünk meg, szikrázó napsütés van, és napon bőven plussz fok, ennek ellenére jéghidegek a lábikói. Mit adjak még rá szerintetek?


2010. febr. 1. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
na ma én is így jártam...nem tudom mit lehetne még rájuk adni..
2010. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Enyém 14 hónapos, neki is mindig jéghideg a lába, pedig bundacipő is van rajta pluszban. Plusz takaró. Szánkózni szoktunk, ilyenkor nem száll le róla, szóval nem érintkezik a talpa a földdel.


Valahol olvastam, hogy egy jó forróvizes palackot pelusba tekersz és mellérakod. Nem tudom mennyit ér.

2010. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert egyáltalán nem mozgatja a lábát és lábujjait.
2010. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is mindig hideg és a lányomnak is.Szerintem ez egyén függő is.
2010. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy túl szoros a lábán ez a sok réteg, azért hideg a baba lába?

4 hónapos kislányon: hosszú ujjú body, harisnya, zokni, bundás mamuszka, polár kantáros nadrág, polár kardigán, inkább vékony, mint vastag overál, pléd. Nagyon meleg volt a lábacskája (is).

2010. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen, valóban nem mozgatja, mert alszik, de egyéb testrészeit sem mozgatja, azok meg nem hidegek. Ezek szerint ne vigyük ki sétálni ősztől tavaszig csak ha már tud járni? Ne m hiszem. Kell, hogy legyen valami megoldás.
2010. febr. 1. 15:01
 7/21 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van lehet, nem tudta mozgatni a lábait. Lányom 1 éves, én alulra egy vastag nadrágot, harisnyát meg az overál cipőjét adom rá, plusz babakocsi lábzsák. Nem éreztem még soha, hogy hideg lett volna neki.
2010. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

14:59-nek, a te babádon sincs kevesebb :-)

Már én is gondoltam a zoknira egyébként, hogy talán elszorítja a lábát... De bent a lakásbna is adok rá néha, és ott nincs ilyen gond.

2010. febr. 1. 15:05
 9/21 anonim ***** válasza:
A dokink erre azt mondta,hogy a babáknál is van,akinek lassúbb a vérkeringése,ezért hidegek olykor a végtagok.
2010. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy elszoratja a lábát, hanem az, hogy a rétegek túl szorosan lehetnek egymáson, így nincs köztük levegős rész, ami meleg legyen. A lényeg az lenne, hogy minél nagyobb legyen a rétegek közti hely. Egyébként én ennyi ruhát még sosem adtam a lányomra.
2010. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!