Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akiknek olyan munkája...

Anyukák! Akiknek olyan munkája van, hogy otthon is csinálhatja (fodrász, varrónő, körmös, stb. ), meg tudja oldani baba mellett?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a vendégeimet elveszíteni, és persze a pénz sem jönne rosszul. Jött már valamikor rosszul? :)) Persze, annyit biztos nem tudok dolgozni, mint most, de valami azért csak belefér, nem? Amíg kismama vagyok, nem gond, legalábbis, amíg a hasammal odaférek. :)
2010. febr. 1. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
az én szomszédom fodrász kb fél éves kora ota dolgozik a baba mellett eleinte ugy időzitették a férjével h ő otthon legyen és vigyázzon rá ha nem sikerült vitte magával az üzletébe beletette a járássegítőbe simán elvolt a csaj.amugy én kozmetikus vagyok 3 hetem van szülésig én is gondolkozom h fogom megoldani de én vszinu csak szombatonként fogok tudni dolgozni pár orat nincs kire hagynom majd hétköznap vele meg mégsem mehettek ja meg hozzánk sem jöhetnek mert kicsi a lakásunk igy én megyek ki hazhoz.sztem meg lehet oldani csak szervezés kérdése.sok sikert
2010. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én fodrász vagyok,és én is végig dolgoztam a terhesség alatt 2-hónapot hagytam ki a baba 5-hetes korától újra dolgozom(ennek ellenére rengeteg vendégem elment:(sajnos)Eleinte apa vigyázott rá mostmár 1-éves és nagyon ügyes baba megszokta,hogy anyához jönnek nénik,bácsik és addig ügyesen elvan a járókában.De próbálom akkorra időzíteni a vendégeket mikor alszik.Én megtudtam oldani szerintem Te is csak az a lényeg hogy úgy kell szoktatni a babát.
2010. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fodrász és kozmetikus barátnőim vannak, mindketten visszamentek dolgozni egy héten két alkalommal (csak délután), amikor 3 hónaposak voltak a babáik. Addig vagy apuka vagy nagymama vigyáz a babákra.

Baba mellett szerintem nem lehet hajat vágni, vagy körmözni. Nem mondhatod neki, miközben festesz, hogy most ne sírj, most ne legyél éhes.

2010. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem fodrász vagyok, és amúgy is itthon dolgozom.
2010. febr. 1. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:

A barátnőm körmös.

Ő 3 hetes kora óta dolgozik otthon a fia mellett.

Most 14 hós a fia,de már nem tud dolgozni mellette mert egy pillanatra nem néz oda,és kész a baj.

2010. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!