Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt olyan lányok,...

Vannak itt olyan lányok, akiknek nem fodrász vágja a haját, hanem otthon ő maga vagy egy másik illető segédkezik neki?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogyan vágjátok a hajatokat? Valami praktika, trükk?

Milyen ollót használtok?


2010. dec. 9. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

én magamnak vágom... rendes hajvágó ollóm van, abból nem adok lejjebb mert a sima szétizéli a végeit a hajamnak:)

hát igazából rétegesen csinálom...felfogoma tetejét, vágok az alsó rétegből, aztán a következőből kicsit többet stb... nem egyenesen vágom le, hanem függőlegesen tartom az ollót és csak így belenyiszálok:)

plusz most van oldalfrufrum, de azon most gondolkodom hogy lenövesztem, még nem döntöttem el:D

2010. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én először felkötöm a hajam, és csak a frufrumat, meg oldalt vágom le.(igazítom)

aztán pedig levágom egyenesen a töredezett részt, és utánna, tincsenként megtépem... néha még borotvát is használok..( de ezt annyira nem ajánlom, mivel elég veszélyes...) :DD


14/L

2010. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. dec. 10. 06:21
 4/15 anonim ***** válasza:

Én már vagy 6 éve nem voltam fodrásznál. XD Ki is futnak a világból, ha meglátják a hajamat, mert nem fér bele a hajmosóba. Még kontyot sem vállaltak csinálni, mert becsavarva a burába se férne be. XD XD

Én így vágom: [link]

Gondolom neked azért nem annyira hosszú, hogy meg tudd csinálni, de van egy másik verzió rövid hajra, ami működik.

[link]

Én egy dm-ben vett hajvágó ollót használok, amivel semmi mást nem vágok, nehogy kimenjen az éle.

2010. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Általában megkérem anyumat, hogy vágja le a végét, mert nekem lehet nem menne egyenesen, aztán kicsit megtépem, elszórakozok az elején meg a frufrurésszel, és ennyi. Annyira túlaggódják ezt a kérdést... -.-" Ez csak haj, könyörgöm, visszanő, ha nem jó, összekötöd. :D
2010. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
milyen a hajvágó olló:)?
2010. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
már tudom:)
2010. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
én borotvával vágok a felső rétegből, az alsó meg hosszabb marad
2010. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem anyum fodrász ugy hogy ő vágja!! én se voltam még soha igazi fodrásznál soha.
2010. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen a hajvágó olló!!

2010. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!