Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barna bőrű (pl. roma, néger)...

Barna bőrű (pl. roma, néger) babák is kék szemmel születnek? Mikorra lesz Nekik barna?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos hogy bebarnúl,szerintem gyönyörűek az ilyen babák.
2010. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom minden baba kék (sötétkék) szemmel születik. Az enyém 7 hós, és már barna a szeme, az elején kék volt, aztán kb fél éves koráig olyan meghatározhatatlan színű, nagyon sötét.
2010. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi az OFFért! Nem minden baba születik kék szemmel, az én fiam barna szemmel született, és azóta is az neki. 4 hónapos. :D
2010. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak barna bőrű babák születhetnek barna szemmel.A kislányom is már barna szemmel született,pedig egyik nemzettséghez sem tartokzik,magyar.

Szerintem születhetnek kék szemmel,az meg még a magyar embereknél is változik,hogy mikorra barnul be.Mondjuk Négereknél én nem tudom elképzelni,hogy kékkel születnek,de végül is lehet.

2010. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ez érdekes, nem tudtam, nekem azt mondták minden baba kék szemű. Persze van aki meg foggal születik :)
2010. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom fekete hajjal és szemmel született, pedig teljesen fehérbőrű. A szeme most is fekete, a haja kicsit világosabb, de még nem barna. 2éves
2010. febr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. febr. 2. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!