Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor forgolódott a...

Kinek mikor forgolódott a nagy súlyú babája?

Figyelt kérdés
Kicsi Manóm 9 kg és 6 hónapot lesz. Forgolódni abszolút nem akar. Akinek hasonló súlyú babája volt 6 hónaposan mikor kezdett el forgolódni?

#baba #forgolódás #nagysúlyú
2014. dec. 15. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiam is 6 hónaposan 9 kg volt (3 hónaposan 7,5 kg). 5 hónaposan fordult hasra, 6 hónaposan vissza.
2014. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem függ össze a súllyal. A tesóm gyerekei mind nagy súlyúak voltak, 10-10-12 kilósak fél évesen és mégis mindegyik hamarabb csinálta a nagy mozgásokat, mint az én kislányom, aki 6,5 kiló volt fél évesen. A 9 kilós babának is 6 hónapos koráig kellene forogni. Persze 1-2 hét csúszás belefér.
2014. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagy súlyú volt, de már 3 hónaposan forgolódott. Felülni és kúszni viszont kb 9 hónaposan kezdett és a járás is később indult.
2014. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom fél évesen 7500 gramm volt, pont akkor fordult hasra, vissza csak 7 hónaposan.
2014. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 hónaposan volt a lányom 7820gramm és rá pár napra hátról hasra fordult, majd pár nap múlva vissza, azóta forgolódik. Szerintem nincs köze a súlynak ehhez. Pedig a 4 hónapos oltáson mondta a doktornő is, hogy lassan forgolódni kellene, de ekkora fenékkel nehéz lesz és rá pár napra megfordult. Ne aggódj rajta! Ma nem forog, pár nap és átfordul. :)
2014. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiam 6 hónaposan 8500g volt, és pont 6 hónaposan fordult meg minden irányba, de nekünk ehhez dévény-tornára kellett járni különben nem ment volna. A nagytesója is pont 6 hónaposan forgott, torna nélkül, ő vékony baba volt.
2014. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hós koráig nem forgott.tudom hogy a fél évet meg kell várni de bennem motoszkált valami.elvittem dévényre és kiderült feszes a hátizma ezért nem csinálja.màr elmúlt 6 hós és a négykézlábazásnál tartunk.
2014. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hónapos, közel 9kg és 72cm. Már két hete fodul oda-vissza, most pedig nagyon azon van, hogy megtanuljon mászni is. Igen fürge, erős gyerek. Szerintem sem feltétlenül ezen múlik. Bár nekem is megjegyezték, hogy majd biztos későn idul el, mert nagy baba, és azok lusták....
2015. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már elmúlt 6 hós,és most kezdett el forgolódni,kúszni.

van még remééény :)))

Voltunk konduktornál,semmi bajt nem talált. :)

2015. jan. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!